DOMEK NA DRZEWIE

Sala zabaw „Domek na drzewie” powstała z myślą o wszystkich dzieciach , które potrzebują dużo ruchu i mnóstwa zabawy, niezbędnych do prawidłowego i harmonijnego rozwoju. Nie zapominajmy, że to właśnie przez zabawę dzieci uczą się najwięcej i najprzyjemniej:) Dodatkowo zadbaliśmy o to aby spokojnie zaaranżowane wnętrze sali oraz dobrze zagospodarowana przestrzeń dawała dzieciom poczucie komfortu i swobody.

 

W tym czasie Państwo….ODPOCZYWAJĄ;)

a przy okazji mogą napić się aromatycznej kawy lub herbaty, skorzystać z bezprzewodowego internetu czy oddać się beztroskiej lekturze czasopisma:) lub mogą Państwo wykorzystać ten czas na załatwienie swoich spraw, może zaległe sprawy w urzędzie:( a może…. czas na zmianę fryzury:) czy cokolwiek innego. Nie ma problemu! Zajmiemy się Waszymi pociechami.

Skromnością nie grzeszymy więc się pochwalimy;)…

Pomimo, że jesteśmy z dziećmi od niedawna z dumą możemy powiedzieć , że udało się nam pozyskać sympatię wielu z nich, a podczas imprez urodzinowych wywołaliśmy już nie jeden szeroki uśmiech!

 

a w PONIEDZIAŁKI ….

Zdjęcie użytkownika Bydgoszcz dla Dzieci - bydgoszczdladzieci.pl.

 

Jeśli chcecie, aby poniedziałkowe przedpołudnie stało się dniem integracji Waszych najmłodszych Dzieci jak i Waszym to macie ku temu okazję i to ze zniżką! 

W poniedziałki ZAPRASZAMY na BABY BOOM wszystkich rodziców z Maluszkami   od 1 do 4 roku życia do wspólnej zabawy!

Rodzice podczas gdy ich dzieci bawić się będą w zespole rówieśników, mogą wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami, lub po prostu skorzystać z podręcznej biblioteczki 

DOMEK NA DRZEWIE w każdy poniedziałek od 10:00 do 14:00 udzieli Wam 20% rabatu na bilet wstępu oraz ciepłe napoje. ZAPRASZAMY i DO ZOBACZENIA!

 

Czynne

Poniedziałek – Niedziela od 10.00 do 20.00

WTOREK NIECZYNNE !

www.domeknadrzewie.bydgoszcz.pl

mail: magda@domeknadrzewie.bydgoszcz.pl

tel. 501 696 244

Bydgoszcz, Centrum ul. Matejki 12