Pettson i Findus „Najlepsza Gwiazdka” – Mikołajkowe Poranki w Multikinie, godz. 10.30

Pettson i Findus – Najlepsza Gwiazdka: świąteczna ekranizacja uwielbianej przez dzieci serii książek w dwa mikołajkowe weekendy na Porankach w Multikinie.

Wreszcie nadeszły długo wyczekiwane Święta. Pettson i jego koci przyjaciel Findus mają długą listę zadań: trzeba znaleźć choinkę, wysprzątać dom, przygotować  pyszności i zrobić wiele innych poważnych rzeczy!

Findusowi marzy się magiczna Gwiazdka, jednak od samego początku wszystko idzie nie tak jak powinno. Kiedy świąteczne plany psuje śnieżyca, a uparty Pettson nie chce przyjąć pomocy od sąsiadów, kot postanawia wziąć sprawy w swoje łapki. Czy uda mu się uratować Święta?

Pełna uroku, świąteczna opowieść o nietypowej przyjaźni człowieka z kotem. Zachwyci  najmłodszych, ale wzruszy też rodziców!

Reżyseria: A. Samadi Ahadi; kraj i rok produkcji: Niemcy 2016; czas trwania: 82 min; wersja językowa: dubbing; kategoria wiekowa: 4+; 

Film miał swoją przedpremierę na 5. Festiwalu Filmowym i spotkał się z ciepłym przyjęciem najmłodszych widzów, zdobywając drugie miejsce w głosowaniu publiczności.

 

Cykl książek o Pettsonie i Findusie autorstwa Svena Nordqvista podbił serca milionów młodych czytelników na całym świecie. To jedna z bardziej rozpoznawalnych serii literatury dla dzieci. W ciągu 10-letniej przyjaźni polskich czytelników z Pettsonem i Findusem do rąk dzieci trafiło kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy książki.

 

O Porankach w Multikinie:

Weekendowe Poranki w Multikinie to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz
skorzystania z dodatkowych atrakcji w wybranych kinach.

 

Na Mikołajkowe Poranki z Pettsonem i Findusem zapraszamy do 28 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

 

Szczegółowy harmonogram pokazów:

Seanse odbędą się w dn. 1, 2, 8, 9 grudnia o godz. 10:30

 

Bilety z Kartą Rodzina do Kina w cenie 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu, można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino oraz na stronie www.multikino.pl. Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty są w wybranych kinach droższe o 3 zł.

 

Sponsorzy Poranków w Multikinie:

  • producent gum Mamba
  • producent soczku Cappy.
  • Tasectan

 

multikino.pl

ul.Marszałka F. Focha 48  Bydgoszcz