Wieczorynka w Muzeum Mydła i Historii Brudu, godz. 17.15 (zapisy)

Wieczorynki. Są to wieczorki tematyczne dla dzieci. Dziecko od godziny 17:15 do 20:15 zostaje pod opieką animatorek w Muzeum Mydła i Historii Brudu, gdzie mają zapewniony szereg atrakcji. Wszystkie materiały do zabawy, a także słodko-słony poczęstunek z napojami, które są w cenie spotkania. Taka zabawa to również szansa dla dzieci na nowe znajomości.

Wieczorynki opierać się będą na motywach z filmów animowanych. Dzieci mogą przyjść ubrane tematycznie lub przynieść zabawkę z tym związaną. W programie wybrane elementy z dostępnych atrakcji: zabawy muzyczne i ruchowe do czytanych fragmentów bajek; kalambury; zgadywanki; tworzenie wspólnej bajki i teatrzyku lub tworzenie własnego bohatera bajkowego; projekcje bajek z projektorów kliszowych.

Terminy najbliższych Wieczorynek pojawiać się będą na stronie www.muzeummydla.pl oraz na profilu Facebookowym i Twitterze. Rezerwacje składać można telefonicznie (52) 515-70-15 lub mailowo: warsztaty@muzeummydla.pl

Wieczorynki odbywają się dla 5-20 dzieci. W przypadku mniejszej ilości chętnych, Muzeum zastrzega sobie prawo odwołania Wieczorynki do 2 dni przed planowanym terminem.