Zlot Cosplayerów w Zielonych Arkadach godz. 13.00

Dwa dni baśniowej zabawy

Zlot w Zielonych Arkadach rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:00. Na początek wszyscy Cosplayerzy zaprezentują się na scenie. Nasze centrum opanują bohaterowie znanych i kultowych już baśni, jak Alicja z Krainy Czarów, Wódz Nazguli z Władcy Pierścieni czy księżniczki Elsa i Anna z Krainy Lodu. Będzie można zrobić sobie z nimi selfie, porozmawiać i wziąć udział we wspólnym przemarszu przez wszystkie pasaże. Szykuje się nam weekend doskonałej zabawy, w której każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielone Arkady Bydgoszcz. Oprócz spotkania z bohaterami organizatorzy przygotowali także mini quizy wiedzy o Cosplay, konkursy z nagrodami, a dla dzieci animacje muzyczne na scenie.

Zaprezentuj swój Cosplay!

W ramach organizowanego wydarzenia bydgoskie centrum przygotowało konkurs na najlepsze przebranie. Zadaniem uczestników będzie pełna przemiana w swojego ulubionego bohatera z zastosowaniem stroju, makijażu i rekwizytów typowych dla danej postaci. Wyboru najlepszej transformacji dokona publiczność podczas finału w niedzielę 14 stycznia. Na zwycięzcę czekać będzie nagroda pieniężna. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej http://zielonearkady.com.pl oraz na profilu Centrum na Facebooku.
Zlot Cosplayerów w Zielonych Arkadach to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, którzy na żywo chcą zetknąć się z magią filmów i kreskówek. Event odbędzie się w dniach 13-14 stycznia 2018 roku, w godzinach 13:00-18:00, na terenie bydgoskiej galerii. Dla fanów bohaterów o amerykańsko-japońskim rodowodzie, pozycja w kalendarzu obowiązkowa!