Laser Park, Ninja tory i jeszcze więcej trampolin to wszystko w PARKU17!

Jeszcze więcej zabawy w Bydgoszczy – Park17 zwiększa swoją powierzchnię o 2000m2, poszerza ofertę o Laser Park (paintball laserowy), Ninja Park, (tory przeszkód, tory sprawnościowe), Strefa Parkour i kolejna przestrzeń do zabawy na trampolinach!

Istniejące w Bydgoszczy od roku Centrum zabaw i trampolin Park17 przy ul. Chodkiewicza 17 nieustannie się rozwija. Już wkrótce udostępni kolejne 2000m2 przestrzeni i zaoferuje nowe atrakcje na bydgoskiej mapie miasta.

Pierwszy etap nowej inwestycji, który zakończy się niebawem, obejmuje zaadaptowanie 500 mhali na Laser Park, czyli arenę do gry w laserowego paintballa. Efektowny wystrój wnętrza oraz specjalna gra światła i dźwięku będą tak skonstruowane, aby przykuć uwagę zarówno dorosłych, jak i trochę młodszych miłośników adrenaliny. Dwa rodzaje „broni” pozwolą dostosować zabawę do wieku graczy. Starsi docenią możliwość poczucia na własnej skórze paramilitarnych doznań, a młodsi będą mogli wcielić się w role postaci znanych z komiksów o superbohaterach. Dzięki temu z poszerzonej oferty Parku17 skorzysta szerokie grono odbiorców – od organizatorów dziecięcych przyjęć urodzinowych po uczestników wieczorów kawalerskich i spotkań integracyjnych.

Sala laserowa to jednak nie koniec inwestycji – już teraz przedstawiciele Centrum Zabaw i Trampolin zdradzają, że z początkiem nowego roku możemy spodziewać się udostępnienia kolejnych 1500matrakcji. Znajdą się tam ninja park, strefa parkour i jeszcze więcej trampolin i skakać będziemy nie do gąbek a…. ? Tego dowiemy się później.

www.park17.pl

tel. 570 17 17 77

Bydgoszcz, ul Chodkiewicza 17

fot.ceneo.pl

ZAMÓW DO DOMU DLA TWOJEGO DZIECKA

TRAMPOLINY, SLACKLINE, ŚCIANKA WSPINACZKOWA, BASEN Z KULKAMI, MAŁPI GAJ, FITNESS JUMP