Potterowy obóz zimowy

Jak wiadomo ferie to magiczny czas.
Spędź je w najlepszy sposób jaki tylko można!

Zapraszamy na pierwszy i jedyny taki w Polsce Potterowy obóz zimowy Weaslejek w Przyjezierzu, ośrodku położonym tuż przy plaży, w samym sercu lasu.

Gwarantujemy dużo atrakcyjnych zajęć, wesoło spędzony czas, dobre i zdrowe jedzenie, wyjątkowo komfortowe warunki mieszkaniowe. A wszystko to otoczone czarodziejską atmosferą.

Poczuj się jak Harry, Ron i Hermiona. Załóż Tiarę Przydziału i dowiedz się, do którego z czterech domów pasujesz.  Wraz z przydziałem otrzymasz najważniejsze atrybuty czarodzieja: pelerynę, różdżkę i Weaslejkowe niespodzianki.

Może już kiedyś grałeś w quidditcha? Teraz masz okazję podszkolić swoje umiejętności pod okiem Mistrzów Polski w tym sporcie.

Spotkaj Dumbledore’a, Snape’a, Lupina, McGonagall i innych nauczycieli Hogwartu.

Dodatkowo, jeśli będziesz pilnym uczniem przywieziesz do domu wiele nagród.

Czy chciałbyś zagrać w filmach o Harrym Potterze? U nas będziesz miał okazję stać się Hermioną, Harrym, Zgredkiem i … Hedwigą? Podczas zajęć teatralnych z zawodowymi artystami poznasz tajniki sztuki aktorskiej.

A teraz wyobraź sobie wieczór na plaży nad jeziorem, ciepło i blask z ogniska, śnieg naokoło, a temu wszystkiemu towarzyszące dźwięki gitary. Ale, ale…. już znasz tę plażę! Przecież rano Gryffindor i Slytherin grał tu mecz quidditcha, a Ty byłeś Złotym Zniczem!

Jeśli nie byłeś jeszcze w tych okolicach teraz jest najlepsza okazja, aby wraz z resztą czarodziejów poznać ją podczas atrakcyjnych wycieczek.

Chcesz tę bajkę zamienić w rzeczywistość?

Obóz zimowy Weaslejek – miejsce, gdzie marzenia się spełniają.

Więcej informacji, Karta Zgłoszeniowa www.weaslejek.com