50 lat Budimeksu – Konkurs Jubileuszowy

50 lat Budimeksu – półmetek jubileuszowego konkursu fotograficznego.

Atrakcyjne nagrody wciąż czekają!

 

Uwielbiacie fotografię! Przekonaliśmy się o tym oglądając dotychczasowe prace. Niemal wszystkie przesłane przez zgłaszających zdjęcia – a było ich 759 – są niesamowite! A to dopiero półmetek jubileuszowego konkursu Budimeksu! Zachwyca nas kreatywność autorów zdjęć, pomysłowość i ogromny profesjonalizm widoczny w wielu znakomitych ujęciach. Autorzy najciekawszych prac nagradzani są voucherami do wykorzystania na sprzęt elektroniczny. Nagrodę główną w konkursie stanowią natomiast trzy lustrzanki cyfrowe. Każda z tych nagród może być twoja!

 

Co się działo w konkursie do tej pory?

 

Przesłaliście nam: 599 zdjęć dziennych, 150 nocnych oraz 10 fantastycznych selfie! Jak dotąd najchętniej fotografowaliście Centrum Kongresowe ICE Kraków, biurowiec Silesia Star w Katowicach oraz imponujący most w Kwidzynie. Jednak nie tylko te obiekty wzbudziły waszą ciekawość. Bardzo dużo zdjęć przedstawiało budynki dworca we Wrocławiu, Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego, lotnisk czy Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Dostaliśmy też wiele świetnych ujęć naszych realizacji drogowych. Za każde z osobna bardzo dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne zgłoszenia!

 

Okrągły jubileusz Budimeksu

 

Budimex to największa firma budowlana w Polsce. Owocem jej 50-letniej tradycji jest ogromne doświadczenie zdobyte w wielu krajach świata oraz profesjonalna, zaangażowana kadra. Firma realizuje obiekty, z których korzystają wszyscy, jak drogi czy autostrady, buduje oczyszczalnie i elektrownie, ale także stawia nowoczesne, energooszczędne biurowce zdobiące centra miast. Budimex znany jest także z wielu inwestycji mieszkaniowych. 50 lat działalności to świetny moment, aby przypomnieć o najciekawszych realizacjach z ostatnich lat – stąd właśnie konkurs fotograficzny.  

 

Na stronie www.50pracbudimexu.pl znajduje się 50 inwestycji zrealizowanych przez Budimex. Od dróg, przez hotele i dworce, aż po obiekty użyteczności publicznej. Wystarczy zrobić zdjęcie jednego z nich i zgłosić swoją pracę na stronie konkursowej. Zdjęcia mogą być wykonane w jednej z trzech kategorii: zdjęcie dzienne, zdjęcie nocne i lubiane przez wszystkich selfie (z obiektem w tle). Jury, w którego składzie znajduje się między innymi profesjonalny fotograf Adam Nurkiewicz, wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne prace. Co więcej, jedną z nagród głównych przydzielą internauci w publicznym głosowaniu.

 

Nie zwlekaj ani chwili! Bierz w ręce aparat lub telefon i przekonaj się sam, jak wiele z naszych realizacji doskonale znasz albo regularnie z nich korzystasz. Nagrody czekają, a my czekamy na twoje zdjęcia! Pamiętaj, że czasu jest coraz mniej!

 

Zapraszamy również do śledzenia konkursowego profilu na Instagramie https://www.instagram.com/50pracbudimexu.pl/?hl=pl

 

 


Informacja dot. ochrony danych osobowych

Informuję, że:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arskom Group Sp. z o.o. z

siedzibą w Warszawie przy ul. Wioślarskiej 8 zwany dalej Administratorem;

Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

2) W przypadku cofnięcia zgody dot. przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,

prosimy o informację na adres: iodo@arskom.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłania informacji prasowych i

nie będą udostępniane innym odbiorcom,

4) podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Rozporządzenie Ogólne o

Ochronie Danych Osobowych,

5) podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy, w przypadku niepodania danych

niemożliwe jest zawarcie umowy,

6) posiada Pani/Pan prawo do:

  • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania,

usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

  • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

7) Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji,

w tym profilowaniu,

8) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez 3 lata.