Atrakcje dla małych i dużych w Łazach

Wybierz Łazy na rodzinne wakacje nad morzem i korzystaj z mnóstwa atrakcji, jakie na Ciebie czekają – zapomnij o nudzie i przygotuj się na dobrą zabawę!

 

Choć na co dzień Łazy to niewielka miejscowość, w sezonie letnim zupełnie zmienia swoje oblicze. Przyciąga turystów swoim kameralnym urokiem i zdecydowanie mniejszymi tłumami niż w przypadku popularnych kurortów. Niektórzy jednak obawiają się, że wybranie na wypoczynek nad morzem mniejszej miejscowości skutkować będzie nudą i brakiem opcji do zabawy, zwłaszcza dla dzieci. Nic bardziej mylnego! Łazy mają do zaoferowania wiele atrakcji! 

 

Moc przygód – aquapark w Łazach

Jedną z ulubionych atrakcji dla dzieci w Łazach jest bezapelacyjnie aquapark. Znajduje się bardzo blisko plaży, dzięki czemu może być wspaniałą alternatywą dla klasycznego plażowania. Aquapark znajduje się na terenie ośrodka Holiday Golden Resort, który specjalizuje się w udanych wakacjach dzieci i rodziców oraz oferuje komfortowe domki w Łazach i pokoje. Atrakcje znajdujące się na terenie aquaparku to m.in. 3 zjeżdżalnie, armatki wodne i dmuchana kopuła. Jest to również pierwszy w Polsce wodny plac zabaw! Moc wrażeń i uśmiech od ucha do ucha gwarantowane! 

 

Rekreacyjne baseny w Łazach

Dla maluchów, które jeszcze muszą poczekać na szaleństwo w aquaparku, świetną alternatywą jest basen rekreacyjny. Podgrzewana woda, brodziki o głębokości 45, 60 i 110 cm oraz zjeżdżalnie to świetne miejsce do zabaw dla mniejszych dzieci. Wspomniany basen w Łazach oferuje również jacuzzi oraz przeciwprądy, które mogą spodobać się rodzicom. Na terenie ośrodka znajdują się pokoje i komfortowe domki w Łazach, dlatego wybierając nocleg w tym miejscu mamy gwarancję komfortu.

 

Zabawy z animatorami

Udane wakacje pełne wrażeń dla całej rodziny to dewiza Holiday Golden Resort. Na miejscu na małych i dużych czekają animatorzy gotowi umilać czas na różny sposób. Nie tylko dzieciom! Oferta dopasowana jest do różnych grup wiekowych – dorośli, nastolatkowie i maluchy. Aqua party, turnieje sportowe, letnie kino na leżakach, zajęcia integracyjne czy fitness to tylko niektóre z przykładów aktywności. Możliwe są też atrakcje dla całej rodziny, np. rodzinne podchody. Wybierając ośrodek nad morzem z basenem, jakim jest Holiday Golden Resort, masz gwarancję udanych rodzinnych wakacji bez nudy!

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Promocja marki Holiday Golden Resort