Basen SARDYNKA – Osowa Góra

Pływalnia „Sardynka” to nowoczesny obiekt pływacki, usytuowany na osiedlu Osowa Góra w Bydgoszczy, bezpośrednio przy Szkole Podstawowej nr 64. Jest to miejsce, w którym pasjonaci pływania oraz osoby pragnące spędzić aktywnie czas znajdą wszystko, czego potrzebują.

„Sardynka” to basen posiadający aż 6 torów do pływania, pozwalając zarówno na intensywne treningi, jak i swobodne oddawanie się wodnym przyjemnościom. Na basenie codziennie odbywają się lekcje pływania prowadzone przez  wykwalifikowanych instruktorów, natomiast osoby ceniące sobie różnorodność form aktywności w wodzie, mogą skorzystać m.in. z Aqua aerobiku.

Jeśli w trakcie intensywnych aktywności potrzebujesz momentu relaksu, pływalnia „Sardynka” ma dla Ciebie coś wyjątkowego. Sauny, zarówno sucha jak i parowa, pozwalają oderwać się od codzienności i zatroszczyć się o harmonię ciała i ducha.

Komfort korzystania z pływalni „Sardynka” to priorytet. Wygodne szatnie, obszerne miejsca na widowni oraz pełne dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych to elementy, które sprawiają, że każdy może tu poczuć się wyjątkowo i zrelaksować w przyjaznej atmosferze.

 

REKLAMA

 

 

Basen SARDYNKA

ul. Sardynkowa 7, Bydgoszcz 

www.plywalniebydgoszcz.pl/sardynka/info/

 

 


WPIS INFORMACYJNY

Publikacja:czerwiec 2017; Aktualizacja:sierpień 2023

foto:bydgoszcz.pl

 

REKLAMA

Sprawdź także:

Basen Bryza przy Szkole Podstawowej nr 63...
Fitness Sport Nauka Pływania
Basen – Kryta Pływalnia w Pałacu Młodzieży...
Hanami – Szkoła Pływania dla dzieci i...
Basen Piąta Fala – Kapuściska
Nauka pływania u dzieci