Do czego może się przydać podróżne lusterko kieszonkowe? – kilka dobrych rad

Damska torebka tak naprawdę nie mieści wszystkiego… Jeśli jednak trzeba wybrać gadżet, który MUSI się w niej znaleźć, powinno to być podróżne lusterko. Dlaczego? Przekonaj się!

 

1. Szybka korekta makijażu

Nie da się zaprzeczyć faktom – panie lubią o siebie dbać i gdy wychodzą z domu zazwyczaj mają na sobie makijaż. Łatwo sobie wyobrazić, że w czasie tańca w klubie pot rozmaże maskarę… I na pewno właśnie wtedy spotkamy kogoś interesującego! Takiej sytuacji zapobiegniesz, jeśli w torebce będziesz mieć podręczne lusterko podróżne. Dzięki niemu szybka korekta makijażu jest możliwa bez oczekiwania w kolejce do toalety! 

 

2. Dobry wygląd i higiena w każdych warunkach

Lusterko podróżne przydaje się zwłaszcza… w podróżach, jak już nazwa wskazuje. Ruszasz na szlak i po kilku godzinach chcesz sprawdzić, czy włosy nadal trzymają się w ładzie? A może musisz zmienić soczewki kontaktowe, a w hostelowym pokoju nie ma lustra? Bez lusterka podróżnego będzie naprawdę trudno to zrobić!

 

3. Na dziecięce eskapady

Nie tylko kobiety powinny mieć przy sobie lusterko podróżne, ale także i dzieciaki – zwłaszcza, gdy wyjeżdżają na kolonie czy obóz. Higieny i dbałości o wygląd należy uczyć się od najmłodszych lat! A dzięki lusterku w torbie nawet najmłodszy maluch będzie mógł sprawdzić, czy nie ma na twarzy resztek sosu z obiadu lub błota po szalonej zabawie.

4. Niepostrzeżona kontrola sytuacji

Idziesz przez park i słyszysz za sobą kroki… Albo jadąc tramwajem, kątem oka dostrzegasz dziwny ruch za sobą. Nie chcesz się odwracać, żeby nie zwrócić na siebie niepotrzebnie uwagi obcych? Jeśli masz przy sobie lusterko podróżne, wystarczy w nie zerknąć, by niepostrzeżenie sprawdzić, czy za Tobą wszystko jest w porządku – a w razie sytuacji awaryjnej móc zareagować.

 

5. Świetny prezent na każdą okazję

Zbliżają się imieniny koleżanki? A może po prostu chcesz komuś sprawić przyjemność, bez okazji? Lusterko kieszonkowe na prezent nadaje się idealnie! Nie dość, że jest ładnym gadżetem, to do tego tak przydatnym!

Zastanawia Cię, jaki prezent dla dziewczyny wybrać? Pomysły na eleganckie oraz oryginalne prezenty dla dziewczyny znajdziesz właśnie tutaj!

 

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Sprawdź także:

Blog parentingowy
Dentysta poza miejscem zamieszkania – kiedy warto...
Gadżety, które będą Ci przypominać o wakacjach
Jak bawić się lalkami?
Jak najlepiej nauczyć się języka obcego –...
Jaki obóz wybrać dla dziecka?
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner