DOMEK ŚWINKI PEPPY JAKO INSPIRACJA DO ZABAWY

Świnka Peppa to urocza bohaterka serialu animowanego dla najmłodszych dzieci, która w każdym odcinku odbywa zupełnie nowe przygody i uczy się całkowicie nowych rzeczy. Podczas oglądania serialu poznajemy całą rodzinę, która na co dzień mieszka we wspaniałym domku Świnki Peppy – chcesz dołączyć do wspólnej zabawy?

DOMEK PEPPY Z OGRODEM

Producenci zabawek oferują maluchom coraz ciekawsze zestawy tematyczne, które wypełnione akcesoriami i figurkami zapewnią mnóstwo kreatywnej zabawy w odgrywanie ról. Domek Peppy z ogrodem zamknięty został w formie walizeczki, której przednia ścianka jest ruchoma i skrywa wspaniały plac z drzewkiem i huśtawką dla Peppy i jej braciszka George’a. To właśnie tutaj rodzeństwo może spędzać czas, zapraszając także wszystkich swoich przyjaciół. 

 

WYPOSAŻENIE DOMKU ŚWINKI PEPPY

Domek składa się z trzech pięter wypełnionych kilkoma pokoikami zamieszkiwanymi przez całą rodzinę Peppy. Znaleźć można tutaj sypialnię, łazienkę, kuchnię, salon, a także strych wypełniony różnymi drobiazgami i bibelotami. Domek świnki ma żółte ściany i czerwony dach, a do zestawu dołączono jedną figurkę przedstawiającą główną bohaterkę serii. 

 

DREWNIANY DOMEK ŚWINKI PEPPY

Wśród szerokiego asortymentu zabawek znajduje się również drewniany domek Świnki Peppy, którego stabilna konstrukcja zapewni wiele godzin zabawy w wymyślanie coraz to ciekawszych przygód. Pokaźnych rozmiarów konstrukcja skrywa łącznie aż 8 różnych pomieszczeń z kolorowymi ścianami i wyposażeniem imitującym prawdziwe mebelki czy sprzęty. Nie brak tutaj sypialni rodziców, łazienki, kuchni, salonu, pokoiku Peppy i George’a, a także bawialni z teleskopem do spoglądania w gwiazdy! Domek ma 75 cm wysokości i 57 cm szerokości, co gwarantuje wiele możliwości ciekawej zabawy. 

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner