Akademia Pana Kleksa w CH Focus w Bydgoszczy, od godz. 12.00

Odwiedź słynną Akademię Pana Kleksa i przeżyj niezapomnianą przygodę! W dniach 12-14 września na najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy i okolic czekać będzie fantastyczna zabawa w pełnej atrakcji „Akademii Pana Kleksa”. Pokazy magicznej kuchni i lekcje kleksografii, a w tle największe przeboje z filmu to tylko niektóre z niespodzianek, jakie przygotowało dla dzieci CH Focus.

Główną atrakcją trwającego trzy dni wydarzenia będzie spotkanie z Panem Kleksem, który zaprosi najmłodszych do wspólnej zabawy. Pod okiem czarodzieja dzieci poznają sztukę kleksografii i zaśpiewają największe przeboje z kultowego filmu „Akademia Pana Kleksa”, takie jak „Kaczka dziwaczka” lub „Dzik jest dziki”. W akademickiej kuchni maluchy ugotują spektakularne kolorowe dania Ambrożego Kleksa, a podczas zajęć plastycznych wykonają zwierzątka z modeliny. Miłośnicy bajek będą mogli wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę na ich temat, a wszyscy, którzy ukończą kurs w słynnej Akademii, otrzymają pamiątkowe dyplomy i… kolorowe piegi!

„Akademia Pana Kleksa” w CH Focus odbędzie się w dniach 12-14 września, w godz. 12:00 – 18:00. Udział w akcji jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy oraz oferty CH Focus można znaleźć na stronie www.focusbydgoszcz.pl.