Baśń o rycerzu bez konia – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Czy każdy rycerz potrzebuje kompana, jakim jest koń? Odpowiedź na to pytanie będzie ukryta w zabawnym spektaklu, który odbędzie się 15 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Marionetkowe przedstawienie przeniesie dzieci do świata księżniczek, smoków i czarodziejów. Wstęp bezpłatny! 

Szewc bez butów chodzi, a rycerz… bez konia? Główny bohater przedstawienia wystawianego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz w sobotę 15 lutego martwi się, że nie ma towarzysza i próbuje temu zaradzić. W trakcie poszukiwań wierzchowca głównego bohatera spotka mnóstwo zabawnych przygód, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach małych widzów. „Baśń o rycerzu bez konia” autorstwa Marty Guśniowskiej to humorystyczne przedstawienie marionetkowe, które będzie można obejrzeć w ramach tegorocznego cyklu pt. „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. 

Na teatralnej scenie pojawi się mnóstwo barwnych postaci, m.in.: księżniczka, czarodziej, straszny smok czy myszo-nietoperz. Spektakl jest realizowany na autorskiej scenie, a w role głównych bohaterów wcielą się marionetki. Ciekawa fabuła sprawi, że nie tylko dzieci, ale również dorośli, radośnie spędzą czas. 

Spektakl odbędzie się 15 lutego w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Przedstawienie zostanie wystawione trzykrotnie o godz. 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp bezpłatny!