City Trail Junior

 

23 lutego 2020 w  Myślęcinku

odbędzie się kolejny bieg sezonu 2019/2020 CITY TRAIL,

którym towarzyszą zawody CITY TRAIL JUNIOR,

 

“PLAN MINUTOWY

Harmonogram sobotniego biegu:

8:30 – otwarcie biura zawodów i Fabryki Wspólnych Pasji,

9:20 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) dystans ok. 600 m

10:10 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 – start biegu głównego na 5 km

ZAPISY

Elektroniczna rejestracja na www.citytrail.pl, zapisy są możliwe również w dniu zawodów.

REGULAMIN BIEGU CITY TRAIL JUNIOR

 

FABRYKA WSPÓLNYCH PASJI

Podczas sobotniego biegu zapraszamy wszystkich ojców i ich pociechy do skorzystania z atrakcji przygotowanych przez Nationale-Nederlanden. W Fabryce Wspólnych Pasji przed i po biegach będzie można poddać się pomysłowym i zabawnym metamorfozom pod okiem stylisty, wybrać i spersonalizować koszulki ze śmiesznymi napisami, a na koniec zapozować do wspólnego zdjęcia w fotobudce oraz zakręcić specjalnym kołem pomysłów i wygrać oryginalne upominki. Główny cel organizacji strefy to pobudzanie ojców do kreatywności i zachęcenie do szukania wspólnych pasji. A skoro już o pobudzeniu mowa, to warto skosztować świeżo parzonej kawy, którą w namiocie obok Fabryki Wspólnych Pasji przygotowywać będą profesjonalni bariści.

 

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy na Polanę Różopole – w okolice startu i mety. Przypominamy, że nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę – każdy musi pojawić się w biurze osobiście – z dokumentem tożsamości.

 

PARKINGI

Warto przyjechać nieco wcześniej, by spokojnie zostawić auto na jednym z parkingów znajdujących się w odległości około kilometra od biegowego miasteczka. Pamiętajcie, że nie ma możliwości parkowania przy Polanie Różopole. Parkingi są zaznaczone na poglądowej mapie.”

www.citytrail.pl

 

 

REKLAMA 

 

 


źródło:https://citytrail.pl/

zdjęcie:https://web.facebook.com/CITYTRAILpl/photos/