Czarnoksiężnik z Krainy Oz, godz. 12.00 ODWOŁANY!

CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ

Spektakl teatralny dla dzieci

22 marca 2020  godz. 12:00 – ODWOŁANY

Nowy termin widowiska 3 października 2020, BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ

szczegóły na kinoadria.pl

 

“Czarnoksiężnik z Krainy OZ” to bajka dla dzieci z piękną oprawą plastyczno – muzyczną. Adaptacja powszechnie znanej baśni o ponadczasowych wartościach: mądrości, miłości, odwadze i tolerancji. Opowiada ona o perypetiach dziewczynki imieniem Dorota, która dziwnym trafem znalazła się bardzo daleko od domu w zaczarowanej krainie pełnej kolorowych kwiatów i bajkowych łakoci. 
Spotyka tam wielu nowych przyjaciół: Stracha na wróble, który zamiast rozumu ma w głowie kapsle, cyberrobota bez serca oraz tchórzliwego lwa. Z magiczną pomocą gospodarza tej krainy Czarnoksiężnika OZ oraz dzięki mądrości,  miłości i odwadze dzieci uczestniczących w spektaklu wspólnymi siłami dają Strachowi rozum, Robotowi prawdziwe ludzkie serce a strachliwemu Lwu iście królewską odwagę.
W scenie finałowej padają jednak słowa, że “wszędzie może być pięknie, jeśli się nie tęskni za bliskimi, ale tak na prawdę, to najpiękniej jest tam gdzie jest nasz dom!”. Spektakl przygotowany przez Teatr Muza z Łodzi oprawiony jest w piękną scenografię, wzbogacają go bogate efekty sceniczne oraz wspaniała muzyka. Na scenie zobaczycie Państwo czworo  aktorów scen łódzkich.
Kinoteatr Adria
ul.Toruńska 30, Bydgoszcz