MCK gra z WOŚP “Małe Animocje: The best of O!PLA 2018: Teraz dzieci mają głos”, godz. 11.30

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Serdecznie zapraszamy do zabawy i zasilania Orkiestrowych puszek! Na wszystkie wydarzenia “biletem wstępu” jest datek WOŚP. Tylko na seanse filmowe i WymyBAJĘ obowiązują bezpłatne wejściówki.

 

godz. 11.30, sala kinowo-widowiskowa (45 min)
Małe Animocje: The best of O!PLA 2018: Teraz dzieci mają głos (dzieci przedszkolne)
Wyjątkowy program prezentujący najnowsze polskie filmy animowane skierowane do przedszkolaków. Wszystkie tytuły brały udział w 6. Ogólnopolskim Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA. Wśród nich znalazły się filmy wyróżnione przez „największe jury na świecie” – młodą ogólnopolską publiczność (ponad 16 tys. młodych jurorów!) z 66 miejscowości.

 

POZOSTAŁE WYDARZENIA DLA DZIECI TEGO DNIA:

 

godz. 10.00, sala kinowo-widowiskowa
Zatańcz ze mną, mamo, tato
Warsztaty taneczne, gdzie dzieci i dorośli wspólnie bawią się, poznając proste układy choreograficzne. Jedną z zalet takiego tańca jest to, że pomaga zdobywać pewność siebie, stymuluje aktywność i zachęca do lepszego, wzajemnego poznania. Zajęcia poprowadzi tancerka i choreograf Dorota Dzięcioł.

 

godz. 12.45, sala kinowo-widowiskowa
Teatr Improwizowany wymyWammy: wymyBAJA – spektakl impro dla dzieci
WymyBAJA to spektakl improwizowany i współtworzony przez dzieci. Aktorki gotowe będą ziścić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dziecięcą publiczność, odegrać losy bohaterów, które również podyktowane będą przez dzieci. Cała historia będzie więc spontanicznie tworzona przez dzieci i z ich udziałem. WymyBAJA to przede wszystkim praca z wyobraźnią i kreatywnością dziecka. To wyjątkowy spektakl, który dzieci nie tylko obejrzą, ale i wykreują!

Bezpłatne wejściówki na wymyBAJĘ do odbioru w kasie MCK

 

 

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy.
ul. Marcinkowskiego 12

tel. 52 322 55 40 

e-mail: sekretariat@mck-bydgoszcz.pl
www.mck-bydgoszcz.pl