Radosne Mikołajki w Regnum i Przedszkolnej Chatce (zapisy)

W powietrzu czuć zapach pierniczków, w oddali słychać dzwoneczki i radosny śmiech elfów. To znak, że zbliżają się MIKOŁAJKI!

Nie tylko dzieci uwielbiają przedświąteczny czas. My dorośli również! Każdy z niecierpliwością czeka na ubieranie choinki, pieczenie świątecznych ciast, zakładanie światełek i oczywiście prezenty. Jeżeli tak jak my nie możecie się doczekać Bożego Narodzenia, odwiedźcie nas na MIKOŁAJKOWYM BALU. Jak co roku zapraszamy do dwóch świątecznych Karin, w których zabawy będzie, co niemiara.

 

 

W KRAINIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA 

Dla dzieci w wieku 2-3 lata z rodzicem 

„Ding dong ding dong spadł już śnieg,
pierwsza gwiazdka z nami jest.
Jest ktoś taki, ktoś, kto chce
właśnie dziś odwiedzić mnie.
Miły starszy siwy Pan
z wielkim workiem przyjdzie sam
i dostaniesz to, co chcesz dzisiaj jest magiczny dzień…”

 

To kraina pełna magii, w której nie zabraknie wspólnych zabaw i pląsów w rytmie zimowych piosenek. Zamienimy się w renifery, pingwinki oraz lodowe figurki. Wspólnie, jako skrzaty zadzwonimy dzwonkami Świętego Mikołaja oraz zapakujemy prezenciki. Dodatkowo każdy ozdobi świąteczną skarpetę oraz pyszne pierniczki.

 

 

 

W ANIOŁKOWEJ KRAINIE 

Dla dzieci w wieku 4-6 lat bez rodzica 

„Skacze aniołek, skacze po chmurkach,

niesie życzenia w anielskich piórkach.

Niesie w plecaku babki i świeczki,

a we walizkach, złote dzwoneczki.”

 

Zapraszamy na spotkanie podczas, którego dzieci wraz z Aniołkami będą tworzyć mikołajkowo – świąteczne ozdoby. Zrobimy je wszystkiego, co będzie pod ręką! Wspólnie wykonamy tradycyjny, dłuuugi łańcuch na choinkę i stoczymy najprawdziwszą bitwę na papierowe śnieżki. Nie zabraknie też licznych zabaw ruchowych oraz dekorowania pysznych pierniczków.

 

Kiedy: 7 grudnia 2019
Godzina: 10:30-12:30
Organizatorzy: Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum i Przedszkole Niepubliczne Przedszkolna Chatka
Adres: ul. A.G. Siedleckiego 12
Cena: 30zł/za dziecko (rodzeństwo ma zniżkę)
Zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Gwarancją miejsca jest dokonanie płatności do 3 grudnia.
Płatności można dokonać gotówką w sekretariacie DEK Regnum (w godzinach pracy koordynatora) lub przelewem na konto: 

Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum i Przedszkolna Chatka są prowadzone przez Fundację Nowe Pokolenie. Środki finansowe z zakupu biletów przekazywane są właśnie na jej działalność charytatywną. Fundacja jest pomysłodawcą Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca” oraz Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Dla nas są to najważniejsze inicjatywy, ponieważ pokazują, że warto stwarzać możliwości rozwoju artystycznego dzieci ze środowisk dysfunkcyjnych. Potrafią one zmotywować do podjęcia pracy nad rozwojem swoich talentów i pasji, co niejednokrotnie odmienia ich życie.