ODWOŁANY!Tomek i Przyjaciele, show dla dzieci „Tomek ratuje cyrk”

TOMEK I PRZYJACIELE

na żywo

wspaniałe show z udziałem aktorów i  ruchomych lokomotyw
  pełne wesołych piosenek i tańca

światowy hit w polskiej wersji językowej

 

Ciuch-ciuch! “Tomek i Przyjaciele”, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat! 60 minut znakomitej zabawy gwarantowane

 

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny „Tomek ratuje cyrk”.


29 lutego
przedstawienie będzie miało swoja polską premierę, odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!    Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

 

28 marca 2020, godz. 10.00, 12.30 i 15.00

Teatr Polski w Bydgoszczy

Aleje Adama Mickiewicza 2

 

Bilety dostępne wyłącznie na eBilet.pl 

Organizator: Good Walk 

www.tomekiprzyjacielenazywo.pl  

https://www.facebook.com/tomekiprzyjacielenazywo/

ETTEN-LEUR – Thomas de Trein is de nieuwe show van Van Hoorne Entertainment. FOTO LEVIN & PAULA PHOTOGRAPHY