FAMILY PARK – najlepsze urodziny w Bydgoszczy!

O tym, że URODZINY są bardzo ważne wiedzą wszyscy, wie o tym także FAMILY PARK  od 14 lat niezmiennie będąc liderem w organizacji urodzin dla dzieci z Bydgoszczy i okolicach, dlatego też można mieć pewność, że FAMILY PARK dołoży największych starań, by urodziny KAŻDEGO dziecka były niezapomnianą przygodą, pełną śmiechu, wzruszeń i radosnych wspomnień.

Chcesz spełnić marzenie urodzinowe swojej pociechy, sprawdź jakie to proste!

NIEZAPOMNIANE URODZINKI DLA DZIEWCZYNEK

Każda mała dziewczynka w dniu swoich urodzin chce poczuć się wyjątkowo i w kwestii swoich urodzin nie idzie na kompromisy! Rodzice nie mają łatwo, jednak z FAMILY PARK przygotowanie tego wyjątkowego dnia jest znacznie łatwiejsze.

Bajkowe wnętrze FAMILY PARK, nadają urodzinom wyjątkowej oprawy. Pokoje urodzinowe są zaprojektowane tak, aby solenizantka błyszczała w nim jak najjaśniej! O Małych Księżniczkach i Małych Gwiazdach FAMILY PARK wie wszystko, dlatego też wyposażony jest w salę koronacyjną, w której znajduje się tron, odbywa się ceremonia odśpiewania urodzinowego sto lat, oraz wręczenia prezentów.

Proponowane przez FAMILY PARK urodziny dla dziewczynek mogą odbywać się w konwencji: Mała Gwiazda, Kraina Lodu, Urodziny Disco, Kucyki Pony, Biedronka i Czarny Kot, aktorka, piosenkarka a może primabalerina – jeśli podacie nam Państwo preferencje swojego dziecka dostosujemy do tego scenariusz urodzin, dla starszych dziewczynek Family Escape Room lub urodzinki naukowe z pokazami chemicznymi.

URODZINY DLA CHŁOPCÓW

Mali chłopcy mają wiele zainteresowań, jedni to fani sportowych rozgrywek, inni wolą pirackie przygody, jeszcze inni kochają międzygalaktyczne starcia bohaterów Star Wars, a niektórzy uwielbiają wojskowe gadżety i styl moro.
Specjalnie dla mniejszych i większych chłopców z Bydgoszczy i okolic FAMILY PARK przygotował ofertę organizacji urodzin w iście widowiskowym stylu.

Urodziny na sportowo? Nie ma problemu! Wnętrze pokoju urodzinowego przypadnie do gustu fanom piłki nożnej, a prowadzący urodziny wcieli się w rolę trenera drużyny sportowej. Pełni energii młodzi sportowcy potrzebują powierzchni do zabawy takiej jak na stadionie, więc dobrze się składa, bo FAMILY PARK jest największym tego typu obiektem w regionie.

Propozycje urodzinowe dla chłopców to m.in.  Pokój morski, Pokój dżungla, Pokój sportowy, Pokój bajkowy, Pokój detektywa, Pracownia i Katedra Profesora Ciekawskiego z pokazami chemicznymi, urodziny MINECRAFT, urodziny STAR WARS, żołnierze, Auta, Bob Budowniczy i jedyne takie urodziny w Bydgoszczy – w Escape Room

 

NAUKOWE URODZINY

Pracownia Profesora Ciekawskiego to wyjątkowe miejsce, gdzie zabawa łączy się z nauką. Ta sala urodzinowa w Family Park Bydgoszcz jest pełna interaktywnych eksponatów. Punktem kulminacyjnym urodzin dla dzieci jest pokaz efektownych doświadczeń fizyko-chemicznych. Płomienie, eksplozje, dym i kolory to gwarantowane emocje!
Przyjęcie urodzinowe w laboratorium? W FAMILY PARK Bydgoszcz to możliwe!
Urodziny w Katedrze Profesora Ciekawskiego to wyjątkowa okazja do wcielenia się w naukowca z prawdziwego zdarzenia. Przeprowadzanie eksperymentów naukowych nie tylko pozwala lepiej poznać świat, ale także dostarcza masy satysfakcji, tutaj nie ma miejsca na nudę.

URODZINY W FAMILY ESCAPE ROOM

Family Escape Room to nowa formuła przyjęcia urodzinowego dla dzieci od 7 lat.

Zadaniem grupy uczestniczącej w przyjęciu urodzinowym będzie rozwiązanie szeregu zagadek ukrytych w sekretnych pokojach. Tajemnicze przejścia, skrytki, sejfy, szyfrowane zamki i tylko 60 minut, aby znaleźć najważniejszy kod.Wyjątkowa aranżacja wnętrz Family Escape Room pozwoli uczestnikom zabawy poznać historię Tajemniczego Podróżnika oraz jego gabinet. Scenariusz zakłada możliwość uczestniczenia maksymalnie 12 dzieci (wraz z solenizantem). Mistrzem gry jest animator, który wyjaśni zasady obowiązujące w trakcie gry oraz będzie czuwał nad bezpiecznym jej przebiegiem.

 


 

Dołącz do grona zadowolonych rodziców, którzy powierzyli FAMILY PARK organizację urodzin dla swojego dziecka.

Szukasz urodzin w jedynej w swoim rodzaju tematyce dla swojego dziecka? Świetnie! Z Family Park możesz zamówić wybrany temat, nasz zespół zaprojektuje i zrealizuje praktycznie każdy  scenariusz!

Przyjdź na Urodziny ze swoim dzieckiem i spędź  miło czas przy kawie! Dla rodziców zaproszonych na urodzinowe show Family Park przygotował specjalne miejsca w najlepszych sektorach VIP, gdzie można być blisko swojej pociechy, a jednocześnie w spokoju porozmawiać.

 

CENTRUM ZABAW RODZINNYCH FAMILY PARK 

ul. Fordońska 246, Bydgoszcz
tel. (52) 321 69 55 lub 500-474-107
e-mail: [email protected]

www.familypark.pl

godziny otwarcia:
wtorek-piątek – 13.00 – 20.00 / sobota-niedziela 09.00 – 20.00