FIGLE – MIGLE audiobook dla dzieci

Wyjątkowy audiobook którym zachwycą się dzieci i dorośli już jest dostępny w księgarniach internetowych jak i stacjonarnych. „FIGLE-MIGLE” bo o nich mowa, to doskonała odskocznia od bajek, to audiobook zainspirowany dziećmi, ich przemyśleniami i beztroskim, pełnym marzeń dzieciństwem. Fascynujący świat kilkulatków zamknięty w słuchowisko, które można odtwarzać wielokrotnie i wcale nie dlatego, że jest on dostępny na płycie, lecz dlatego, że porusza tak ważne dziecięce tematy, zrozumie niekiedy tylko przez dzieci.

Co może dorosły człowiek, może podziwiać i zachwycać się w jak niezwykły sposób „FIGLE-MIGLE” trafiają do dzieci. Lekka i przyjemna forma słuchowiska sprawia, że Maluchy z zaciekawieniem czekają co będzie dalej, a autorka wykorzystuje doskonale tą formę przekazu wplatając co jakiś czas odnoszące się do życia rodzinnego  wartości.

 

 

 

„Każde dziecko ma wymarzony zawód, ulubione zajęcie, swój własny sposób na spędzanie wolnego czasu, każde czegoś nie lubi i czegoś się boi… Chłopcy lubią bawić się w policjantów i złodziei, a dziewczynki w dom…

„figle – migle” to zbiór opowiadań, w których wszystkie dialogi zostały zaczerpnięte z dziecięcej codzienności, co uczyniło tę płytę bardzo „życiową” i bliską jej odbiorcom. Każdy rodzic, babcia i dziadek odnajdzie tu swojego milusińskiego albo namiastkę własnego dzieciństwa. Lekkie i zabawne słuchowisko jest doskonałe do wspólnego podróżowania i stania w korkach ulicznych. Radosna barwa głosu lektora przenosi dorosłych słuchaczy w świat dzieci, a najmłodszych utwierdza w dziecięcej radości życia.”

 

 

 

Audiobook dostępny w Oficynie Wydawniczej NOTITIA 

oraz popularnych księgarniach stacjonarnych i internetowych. 

 

Portal Bydgoszcz dla Dzieci objął audiobook patronatem medialnym.

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner