Figlowisko

 

FIGLOWISKO zostało stworzone z myślą przede wszystkim o dzieciach. Jest to najnowocześniejsza sala zabaw w regionie, miejsce magiczne, bajkowe, bardzo kolorowe i BEZPIECZNE! Sprzęty znajdujące się w sali zabaw posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa i ppoż. Lokal jest klimatyzowany i posiada monitoring (dzieci podczas zabawy są obserwowane przez personel).  Ewidencja dzieci prowadzona jest przez system elektroniczny. Dziecko nie ma możliwości samowolnego opuszczenia sali.

Tworząc FIGLOWISKO zwrócono uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby dzieci czuły się u nas jak w bajce. Wystrój lokalu ma sprawić, że jest ono miejscem wyjątkowym dla dzieci.

Na ponad 400 mkw powierzchni dzieci odnajdą mnóstwo atrakcji, które pobudzą ich wyobraźnię. Bajkowa sceneria dżungli wraz z jej mieszkańcami zachęca do zabawy. W naszej dżungli króluje LEMUR „FIGIEL”, który uwielbia figlować razem z dziećmi i płatać różne figle.Powierzchnię ponad 200 mkw zajmuje duża, trzy-poziomowa konstrukcja z czterema zjeżdżalniami, dużym basenem z piłkami, komnatą mega-piłek, zębami rekina, wałkami oraz mnóstwem przejść, labiryntów, schodów itp. Wewnątrz znajdują się elementy kształtujące równowagę, siłę, wytrzymałość i wiele cech sprawnościowych. Ogromną atrakcją jest zakręcony tor pontonowy, uwielbiany przez dzieci. Całości dopełniają armatki pneumatyczne na ostatniej kondygnacji konstrukcji. Wieża Spidermena, oraz most drabinkowy zaspokoją nawet najbardziej żądne wrażeń urwisy. Palmowa karuzela z kokosami sprawia dzieciom mnóstwo radości, a ścianka wspinaczkowa i mini-wulkan zachęcają do wspinaczki. Oczywiście nie może u nas zabraknąć trampoliny, gdzie dzieciaczki mogą „wyskakać” nadmiar energii …

Tworząc FIGLOWISKO, nie zapomnieliśmy o najmłodszych milusińskich i przygotowaliśmy specjalnie dla nich bezpieczną „STREFĘ MALUCHA”, gdzie pociechy będą mogły baraszkować wśród wielkich pluszaków, gigantycznych klocków, buszować w basenie z piłeczkami, wdrapywać się na mini-ściankę wspinaczkową, zjeżdżać z mini-zjeżdżalni, a wszystko to otoczone jest bezpiecznym miękkim murkiem.

FIGLOWISKO posiada nagłośnienie i profesjonalne oświetlenie sceniczne.  Posiadamy również wytwornice śniegu, mgły oraz kolorowych baniek mydlanych, które uświetniają wszystkie nasze imprezki.

Przyjęcia urodzinowe oraz zajęcia dla dzieci odbywają się w pokoikach przypominających bajkowy stary zamek zagubiony gdzieś daleko w dżungli. Wszystkie animacje odbywają się  z wyszkoloną kadrą, a przede wszystkim z entuzjastami, którzy  uwielbiają to co robią i zarażają innych swoją pozytywną energią.

To co nas wyróżnia najbardziej, to sympatyczny personel. Zazwyczaj są nimi dziewczęta (studentki kierunków pedagogicznych), ale pracują też u nas mężczyźni, których usilnie poszukujemy do pracy w naszych projektach. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie, wg potrzeb malucha. U nas dzieciom nie zabraknie niczego!!!

Tworząc FIGLOWISKO mieliśmy na uwadze również rodziców i opiekunów. Chodziło nam o to, żeby było to miejsce, w którym dzieci będą się świetnie bawiły, a rodzice będą mogli odpocząć, wypić dobrą kawę, poczytać, spotkać się ze znajomymi lub popracować przy komputerze przy darmowym wi-fi.

Jeśli Rodzice mają ochotę pójść na zakupy, do kina lub na siłownię, albo załatwić sprawy w mieście, W KOŃCU będą mieli taką możliwość! Kiedy dziecko beztrosko się bawi pod naszą czujną opieką, rodzice mogą w tym czasie się zrelaksować w kinie, poćwiczyć na siłowni lub zrobić spokojnie zakupy, nie denerwując się, że ich pociecha w tym czasie się nuuuudzi …

Czynne codziennie od 10.00 do 20.00

figlowisko.com.pl

e-mail: [email protected]

tel. 571 480 675

Cennik (KLIK)

Bydgoszcz, Centrum Handlowe FOCUS MALL

ul. Jagiellońska 39-47