FUN LAB – zabawa z nauką

Nauka nie musi być ani trudna ani nudna! Wręcz przeciwnie, może być fascynująca! Współpracujemy z przedszkolami z Bydgoszczy i okolic propagując nauki ścisłe już od najmłodszych lat. Oferujemy zarówno zajęcia w małych, jak i dużych grupach, a także większe pokazy.
A może znudziły się Tobie typowe urodzinki? Klauny i iluzjoniści już Ci się „przejedli”? Proponujemy chemiczne urodzinki! W domu, plenerze, a może w sali zabaw? Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje!

 

 

 

 

Urodzinki

Urodzinki małego naukowca to świetna metoda aby przenieść się w fascynujący świat nauki poprzez bardzo ciekawe i efektowne eksperymenty. Tajne pismo, erupcje wulkanów, skacząca kukurydza czy kapuściana tęcza to tylko niektóre z atrakcji czekających na uczestników. Z każdych urodzinek zarówno jubilat, jak i goście wychodzą z małą pamiątką wykonaną w trakcie trwania urodzin. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Urodzinki mogą się odbywać zarówno w sali zabaw, jak i w prywatnym mieszkaniu, czy na świeżym powietrzu.

 

 

 

 

Warsztaty

Warsztaty naukowe to świetny sposób na oswajanie dzieci z przedmiotami ścisłymi już od najmłodszych lat. Zajęcia pobudzają ciekawość świata, a także uczą samodzielnie wyciągać wnioski na podstawie przeprowadzonych eksperymentów. W końcu nauka nie musi być ani trudna, ani nudna! Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym i polegają na samodzielnym wykonywaniu doświadczeń z pogranicza chemii i fizyki, a wszystko przeprowadzone jest  z należytą dbałością o bezpieczeństwo uczestników! Kto wie? Może Twoje dziecko zapragnie w przyszłości zostać naukowcem? Zapraszamy do współpracy domy kultury, sale zabaw, przedszkola, szkoły i wszystkie placówki dysponujące odrobiną przestrzeni i chęcią do przeprowadzenia takich warsztatów.

 

Oferujemy również warsztaty tematyczne. Przykładowe tematy:

  • Warsztaty mikołajkowe
  • Jajeczne warsztaty Wielkanocne
  • Slime
  • Kosmetyki DIY
  • Kreatywne masy plastyczne
  • Warsztaty dla maluszków z rodzicami
  • Jesienno-warzywne eksperymenty
  • Wykładowo – warsztatowe spotkanie z kryminalistyką

www.fun-lab.pl

[email protected]
tel. 507 321 079