Gadżety, które będą Ci przypominać o wakacjach

Zwiedzanie, wypoczynek na plaży, a może chodzenie po górach? Niezależnie od tego, jak lubisz spędzać swój urlop, te gadżety będą przypominać Ci o tym udanym czasie!

 

Wakacje to idealny czas do wypoczynku. To właśnie wtedy możemy odpocząć do codziennych obowiązków i skupić się na relaksie. Aby zachować swoje wspomnienia na jeszcze dłużej, sprawdź z nami te gadżety, które będą przypominały Ci o urlopie!

 

Zdjęcia z wakacji w ramkach

To chyba najlepszy gadżet po wakacjach. Kiedyś, w dobie analogowych aparatów fotograficznych, zdjęcia były wywoływane i umieszczane w albumach. Teraz robimy je już w postaci cyfrowej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby także je wydrukować i umieścić w ramkach!

W sklepach można znaleźć pełną gamę ramek, które idealnie sprawdzą się także na zdjęcia z wakacji. Wybierz te pasujące do aranżacji swojego domu.

 

Pamiątki przywiezione z wakacji

Na wakacjach możemy kupić różne pamiątki, które także będą przypominały nam o wyjeździe. Polecane są także jako prezent dla podróżnika, który chce zabrać ze sobą cząstkę miejsca, w którym miał okazję gościć.

Magnesy, kubki czy koszulki to tylko początek długiej listy ciekawych pamiątek. Możemy wybrać też miejscowe rękodzieło, na przykład ceramikę czy odzież, smaczne jedzenie czy też buteleczkę z piaskiem, muszelki lub kamyk.

Uwaga! Pamiętajmy o tym, że z niektórych krajów nie można wywozić określonych przedmiotów!

 

Mapa zdrapka dla podróżników

Świetnym pomysłem jako gadżet związany z wakacjami oraz jako prezent dla podróżnika będzie także mapa zdrapka. Takie mapy świata lub Polski pokryte są materiałem do zdrapywania. Gdy odwiedzimy jakieś miejsce, po prostu zdrapujemy je z mapy.

Mapy zdrapki można powiesić na tablicach korkowych – wtedy możemy przypinać do nich również swoje zdjęcia. W sprzedaży znajdziemy też mapy magnetyczne. Mapa może być również umieszczona w ramce jak plakat. To wszystko sprawia, że tego rodzaju gadżety mają nie tylko duża wartość sentymentalną, ale i dekoracyjną, co można pomysłowo wykorzystać w dekoracji wnętrz.

Wiele ciekawych map zdrapek możesz znaleźć już teraz w sklepie internetowym 4Gift.

 

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Promocja marki 4Gift

Sprawdź także:

Jak wybrać idealny samochód na akumulator dla...
Czy oświetlenie pokoju ma wpływ na sen...
Dywany dziecięce, Dywany do pokoju dziecka
Ekologiczne rysowanie
Jak wybrać idealny fotelik samochodowy dla Malucha?
HULAJNOGA – najlepsza na wakacje, wspaniała na...