Hulajnoga inna niż wszystkie.

Wydawać by się mogło, że hulajnoga to prosty, niekomplikowany pojazd, że niewiele – poza przemieszczaniem się – można od niej oczekiwać. A czy słyszałeś o czymś takim jak hulajnoga wyczynowa?

Coraz częściej obserwujemy dzieci i młodzież korzystającą z pumptracków, czy też wykonujących ewolucje na rolkach, rowerach lub deskorolkach w miejskich skateparkach. Osoba skacząca na hulajnodze to jednak dość niecodzienny widok, a zarazem niezwykle fascynujący pokaz.

Hulajnogi wyczynowe to nowy wymiar doznań, więc decydują się na nie Ci, którym znudziła się nieco tradycyjna forma przemieszczania i gotowi są na nowe doświadczenia. Lecz aby poskakać trzeba się najpierw odbić od podłoża. Tu jakość ma znaczenie, hulajnoga wyczynowa musi więc być niezwykle lekka i nieprzeciętnie wytrzymała. Jednym z ważniejszych parametrów w tych sprzętach jest odporność wstrząsowa i materiał z którego hulajnoga jest wykonana. Preferowanym materiałem jest wzmocnione aluminium, które gwarantuje jednocześnie lekkość jak i trwałość, a co za tym idzie większe bezpieczeństwo przy wykonywanych trikach. Nowym rozwiązaniem w wyczynowych hulajnogach jest spawana stopnica. To istotny element któremu warto się przyjrzeć, nie chcemy przecież by nasza wyczynówka szybko się połamała.

Nowością jest również fakt, iż hulajnogę wyczynową dobieramy do wzrostu użytkownika. Ważne jest to o tyle, że zbyt niska lub zbyt wysoko umieszczona rączka utrudni lub wręcz uniemożliwi naukę trików i manewrów, a oczywistym jest fakt, że aby była mocna nie może być regulowana, jak w zwykłych, rekreacyjnych hulajnogach.

 Jazda wyczynowa na hulajnodze to niecodzienna i nieco ekstremalna dyscyplina, ale liczy się zabawa i przygoda. A gdy już poznamy jej możliwości, niestraszna nam będzie żadna przeszkoda.

 

 


ARTYKUŁ REKLAMOWY – kliknięcie w link oraz materiał promocyjny przekierowuje użytkownika na stronę platformy zakupowej