Impreza piżamowa – zobacz jak zrobić frajdę dzieciakom

Robienie świetnych imprez to sztuka, szczególnie dla tych najbardziej wymagających osób – dzieci. Nie ma udanej imprezy bez jedzenia i rozrywek, jak zadbać o to, by niezależnie od wieku, każde dziecko dobrze się bawiło?

Projektor na imprezie? Czemu nie!

Idealnym pomysłem na imprezę jest projektorZakup projektora Full HD to świetny sposób na okiełznanie wszystkich gości. Zamiast wpatrywania się w ekran telewizora lub monitor przed komputerem możemy wygodnie wyświetlić film dla wszystkich zebranych w pokoju osób.

Wysoka jakość lamp w projektorze sprawi, że nawet gry będą wyglądać dobrze, a nie ma nic fajniejszego niż wspólne granie na dużym ekranie. Warto więc podłączyć go do komputera czy konsoli, by móc cieszyć się ze wspólnej rozrywki.

Jest to świetne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy organizujemy imprezę w innym miejscu niż dom. Wtedy ciężko zabrać ze sobą telewizor. Projektor rozwiąże problem ekranu, a podpięty laptop w zupełności wystarczy do zapewnienia rozrywki.

Dobra zabawa – dobre jedzenie

Żadna impreza nie uda się bez odpowiednio przygotowanych przekąsek. A jeżeli można je wykonać samemu w błyskawicznym tempie, to frajda jest podwójna! Dlatego warto zainwestować w maszynę do robienia waty cukrowej, z której każdy wyczaruje dla siebie słodki smakołyk. Prosta obsługa i szybki czas kręcenia waty sprawia, że nikt nie zacznie się nudzić w trakcie przygotowywania przekąski, a efekty będą naprawdę rewelacyjne. Takiej imprezy żadne dziecko nie zapomni!

Jeśli taka ilość cukru Was przeraża i wolicie postawić na zdrowsze przekąski, w ofercie znajdziecie również wypiekacze do ciast, ciastek i muffinek, a jeśli preferujecie słone przekąski, to możecie skłonić się w stronę najklasyczniejszej z przekąsek – popcornu. Jeśli jednak dopadnie Was większy głód, w urządzeniu do przygotowywania hot-dogów błyskawicznie podgrzejecie bułkę i kiełbaskę.

Dobre nagłośnienie

Wyobrażacie sobie przyjęcie bez muzyki? Ja raczej też nie. Wybór głośników jest ogromny. Od nagłośnienia 2.0 do nawet takie z wyższej półki typu 7.1 i 9.1. Wszystko zależy od potrzeb i wymagań oraz ceny. W domu warto zainwestować w dobre nagłośnienie do telewizji czy konsoli, ale jeżeli na co dzień nie spędzamy w ten sposób wolnego czasu, to na okazję imprezy lepiej wyposażyć się w mały zestaw 2.0 lub 2.1, jeśli razem z sąsiadami nie boimy się mocnego basu. Na mniejsze potrzeby w zupełności wystarczą głośniki Bluetooth sparowane z telefonem.

Dla osób które często miewają gości a potrzebują solidnego nagłośnienia, jednocześnie mobilnego i wygodnego w używaniu, rewelacyjna sprawdzą się jednokolumnowe wieże audio. Teraz bardzo często dodatkowo podświetlane i dodające odpowiedniego klimatu do każdego utworu, reagując odpowiednim profilem świetlnym na rytm i tempo piosenki. Również dzieci będą się świetnie bawić, tańcząc do świecącej muzyki!

Jak widzicie, zrobienie udanej zabawy dla dzieci nie jest trudnym wyzwaniem. Wystarczy zaplanować rozrywki i przekąski odpowiednio wcześniej, a dostępne na rynku narzędzia zrobią resztę za nas.

 

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA