Imprezy dla dzieci w Warszawie. Jak urządzić niezapomniane urodziny?

Na mapie Warszawy znajduje się wiele miejsc, gdzie można urządzić urodziny dziecka. Jak wybrać najlepsze miejsce, aby przyjęcie było niezapomniane?

Wielu rodziców urządza obecnie urodziny dla dzieci poza domem. To nie tylko większy komfort, ale warto też wskazać, że dzięki przeniesieniu imprezy w inne miejsce można spełnić dziecięce marzenia. Wybór placówek, które udostępniają swoją przestrzeń na imprezy dla dzieci, jest bardzo duża. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę przy doborze odpowiedniego miejsca.

Kieruj się zainteresowaniami swojej pociechy

Gdy urodziny dla dzieci w Warszawie mają być urządzone poza domem, wtedy rodzice często zastanawiają się, jak wybrać najfajniejsze miejsce do zabawy dla małego solenizanta i jego gości. W tym przypadku warto kierować się w pierwszej kolejności zainteresowaniami pociechy, ponieważ to w końcu jej urodziny i to ona powinna być z nich zadowolona.

Przykładowo, dla dziecka uwielbiającego aktywną zabawę doskonałym pomysłem mogą być urodziny dla dzieci w sali zabaw Airo Fun w Warszawie. To jedna z najnowocześniejszych oraz największych tego typu placówek w stolicy, która zapewnia niezapomnianą rozrywkę dla najmłodszych. Sala wyposażona jest w mnóstwo atrakcji, między innymi trampoliny, baseny z gąbkami, małpie gaje, ścianki wspinaczkowe. Dostępne są także efektownie udekorowane salki przyjęć. Ceny rozpoczynają się już od 60 złotych za osobę.

Z kolei dla malucha lubiącego odkrywać nowe miejsca świetnym pomysłem może być urządzenie imprezy urodzinowej w jednym z warszawskich muzeów. Taka oferta dostępna jest między innymi w Muzeum Narodowym, Muzeum Ewolucji, Muzeum Domków Dla Lalek oraz w Muzeum Etnograficznym.

Na letni dzień doskonałą propozycją mogą być natomiast urodziny dla dzieci zorganizowane w parku linowym czy w mini zoo, gdzie maluchy mogą dobrze bawić się na świeżym powietrzu.

Sprawdź dostępne pakiety urodzinowe

Placówki organizujące imprezy dla dzieci w Warszawie najczęściej oferują klientom dostęp do specjalnych pakietów urodzinowych. W ich ramach znajdują się określone usługi oraz konkretnie wyznaczony czas zabawy, na przykład 2 godziny lub 3 godziny.

W skład pakietów wchodzą:

  • udostępnienie przestrzeni na określony czas
  • bilety wstępu do atrakcji – zależnie od wybranego miejsca
  • poczęstunek dla dzieci
  • podstawowa dekoracja salki urodzinowej
  • mały podarunek dla solenizanta

Wybierając pakiet na urodziny dla dzieci, należy przede wszystkim kierować się dobrą zabawą, aby dziecko miało niezwykłe wspomnienia ze swojego przyjęcia. Nie oznacza to jednak, że koszty muszą być bardzo wysokie. Przykładowo, wiele punktów urządzających imprezy dla dzieci w Warszawie proponuje niższe ceny od poniedziałku do czwartku.

Zobacz dodatkowe usługi i ich ceny

Poza usługami wchodzącymi w skład pakietów urodzinowych można także wybrać dodatkowe, aby dziecięce urodziny były niezapomniane. Tutaj zakres oferty jest już zależny od wybranego miejsca imprezy dla dzieci.

Można zamówić między innymi piniatę, tort, animatora, magika, usługę malowania buzi, dekoracyjne balony do salki urodzinowej. Dodatkowe usługi często mają atrakcyjne ceny, dlatego warto wziąć je pod uwagę przy urządzaniu przyjęcia. Warto pamiętać też o tym, że punkt organizujący urodziny dla dzieci może wymagać wniesienia opłaty za wykorzystanie własnych przedmiotów, na przykład za zamówiony w innym miejscu tort wniesiony do salki.

Zarezerwuj urodziny dla dziecka z wyprzedzeniem

Dziecięce imprezy w salkach zabaw, muzeach, galeriach sztuki, a także w wielu innych punktach w Warszawie cieszą się dużym zainteresowaniem. Warto więc wcześniej rezerwować wolne terminy, ponieważ zwlekanie do ostatniego momentu może oznaczać, że miejsca się wyczerpią, dlatego konieczne będzie przeniesienie urodziny na inny, mniej atrakcyjny termin lub nawet odłożenie ich na kolejny rok.

Zatem urodziny dla dzieci w Warszawie można urządzić w wielu fajnych miejscach, gdzie na najmłodszych czeka mnóstwo dobrej zabawy. Co więcej, koszty związane z urządzeniem przyjęcia urodzinowego poza domem wcale nie są bardzo wysokie. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się bliżej na stronach organizatorów, a po wyselekcjonowaniu najlepszej oferty warto od razu wykonać rezerwację.

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA