Jak uczyć się angielskiego przez Skype?

Tradycyjne metody nauki angielskiego nie są dla wszystkich. Coraz więcej osób decyduje się uczyć tego języka za pomocą Skype. Jest to metoda wygodna, efektywna i dająca poczucie komfortu. Przeczytaj jak uczyć się angielskiego przez Skype.

 

 

Angielski przez Skype? Tak, dla każdego

Angielskiego przez Skype możesz nauczyć się szybko i w sposób przyjemny. Ta metoda jest dla każdego, a zwłaszcza dla osób, które bardzo cenią sobie komfort. Bo angielski przez Skype jest nie tylko wygodny, ale także daje Ci poczucie, że wszystko możesz poukładać według swojego planu. Tylko pomyśl, jak nieraz musiałeś się dostosowywać do lekcji angielskiego organizowanych na miejscu. Wymagało to czasem przeorganizowania całego dnia. Nauka angielskiego przez Skype daje Ci wiele możliwości – umawiasz się z nauczycielem na godzinę jaka Ci odpowiada w dniu jaki najbardziej Ci pasuje, a ponadto uczysz się najnowocześniejszymi metodami. Bo tak naprawdę nauczyciel ze Skype jest w stanie poświęcić Ci o wiele więcej czasu niż byłoby to możliwe w szkole językowej. Możesz zatem o wszystko zapytać, mieć nauczyciela tylko do swojej dyspozycji i uczyć się za pomocą zdobyczy techniki. Jeśli jednak jesteś typem tradycjonalisty z pewnością wybierzesz klasyczną szkołę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spróbował czegoś bardziej nowatorskiego jak opisana wyżej nauka angielskiego przez Skype. 

 

Jak dobrze nauczyć się angielskiego przez Skype?

Wszystko zależy od tego czy z językiem masz styczność pierwszy raz, czy już się go wcześniej uczyłeś. Jeśli nie jesteś już całkowicie początkujący, możesz z angielskiego przez Skype zrobić prawdziwą zabawę. Ty i Twój nauczyciel możecie opisywać dane słówka na zasadzie skojarzeń. Opiszcie komputer – najpierw może być on szybki, potem powolny i tak dalej. Wspólnie szukajcie synonimów, antonimów i homonimów. W ten sposób Twój nauczyciel zorientuje się na jakim etapie nauki jesteś. A i Ty poznasz swój zasób słów (być może nawet się zdziwisz jak niewiele słówek pozostało w Twojej pamięci). Dzięki tej metodzie potraktujesz naukę angielskiego przez Skype jako zabawę, a to zawsze dobry wstęp do dalszych działań. 

 

Angielska gramatyka? To nie takie trudne!

Ci, którzy już wcześniej uczyli się angielskiego wiedzą jak trudno jest opanować gramatykę. Tym bardziej, że zazwyczaj kojarzy się ona z pamięciowym wkuwaniem regułek. Angielski przez Skype zmienia podejście do takiego przyswajania wiedzy. 

Spójne mówienie w języku angielskim jest podstawą, by stwierdzić, że dobrze włada się językiem. Zatem pod czujnym okiem swojego nauczyciela możesz budować zdania, opowiadać i pisać notatki. Lektor na pewno poprawi Twoje błędy, a jeśli dobrze coś dobrze powiesz, zapyta dlaczego zrobiłeś to tak, a nie inaczej.  

 

Nauka angielskiego przez Skype w niestandardowy sposób

Nauka angielskiego przez Skype wcale nie musi być szablonowa. Apetyt na naukę rośnie w miarę jedzenia, dlatego szybko możesz poczuć potrzebę, by dowiedzieć się jeszcze więcej. Ty i Twój nauczyciel możecie zacząć czytać zagraniczne artykuły na przykład  z “Forbesa” lub “Timesa”. Na początku oczywiście nie będzie to łatwe, ale z czasem nabierzesz pewności siebie i jeszcze lepiej będziesz posługiwać się angielskimi słówkami. Poznasz nowe związki frazeologiczne, a co więcej po skończonej lekturze artykułu omówicie z nauczycielem o czym był tekst i może nawet spróbujecie go jakoś skomentować. Lekcje angielskiego przez Skype można wzbogacić o oglądanie filmów, rozmowę na tematy życiowe. Przy tej ostatniej warto nie skupiać się aż tak bardzo na samej wymowie, ale na treści czyli na tym, co chcesz przekazać nauczycielowi. Na akcent zawsze jeszcze przyjdzie czas. 

Sprawdź nas podczas darmowej lekcji na stronie https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/

 

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Promocja szkoły Języków Obcych EFFECTIVA

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner