Jaki jest wymarzony strój na bal karnawałowy?

Karnawał trwa w najlepsze, z tej okazji w wielu przedszkolach oraz szkołach organizowane są bale przebierańców.

Rodzice w tym czasie mają nie lada wyzwanie! By podołać oczekiwaniom swoich latorośli część rodziców podejmuje się przygotowania wymarzonego stroju samodzielnie, ta opcja sprawdza się doskonale w przypadku młodszych pociech. Oczywiście jeśli posiadamy umiejętności manualne i odpowiednią ilość czasu warto podjąć to wyzwanie, szczęście na buzi malca i duma doskonale wykonanego zadania są bezcenne! Co jednak jeśli prace techniczno-krawieckie nie są naszą mocną stroną? Tu z pomocą przychodzą gotowe rozwiązania i całe szczęście! Często bywa tak, że to jedyny sposób na wybrnięcie z sytuacji, a jednocześnie niezwykle prosty.

Starszaki marzą o wcieleniu się w postać ulubionego bohatera bajek. Trzeba być na topie! Aby uniknąć „małych fochów” lub zwykłego rozczarowania najlepiej wcześniej ustalić z dzieckiem który bohater aktualnie ma największe szanse zostać idealnym balowym przebraniem.

Wybór dziewczynek to przeważnie wszelkiego rodzaju Księżniczki, choć nie brakuje tam Indianek, Kotków, czy Biedroneczek. Chłopcy najczęściej marzą o przebraniu się za Strażaków i Policjantów lub Superbohaterów takich jak Batman, Spiderman czy Kotboy

 

 

Wybór jest na tyle duży, że spokojnie można zaproponować dziecku kilka opcji które zaakceptuje, a które mieszczą się jednocześnie w zaplanowanym na ten cel budżecie. Podczas wspólnego przeglądania ofert może okazać się także, że nasz Spiderman chce jednak zostać Kowbojem a mała Królewna jednak ma ochotę zostać Czerwonym Kapturkiem. To urocze i niezwykle ważne chwile gdy jesteśmy świadkami podejmowania samodzielnych decyzji przez naszą pociechę. Wszak strój karnawałowy to zadanie niezwykle ważne!

 

 

Kupno stroju na bal jest o tyle wygodne, że możemy wybrać nie tylko wymarzoną przez dziecko kreację, ale również rozmiar. Ponadto posiadanie własnego przebrania pozwala dziecku nie tylko na pokazanie się w wybranym kostiumie na balu, lecz również może wcielać się w ulubionego bohatera bawiąc się w domu czy na podwórku. To bezcenne chwile zabawy i dziecięcej wyobraźni które trwają póki … póki dziecko z balowego kostiumu nie wyrośnie.

Co potem? Jeśli strój jest w dobrym stanie można odsprzedać go na jednym z popularnych portali aukcyjnych.

Innym rozwiązaniem może być skorzystanie z możliwości wypożyczenia stroju na bal. Tu jednak nigdy nie mamy pewności co akurat w ofercie wypożyczalni i terminie balu będzie dostępne, oraz czy balowy strój który upatrzyło sobie dziecko będzie w odpowiednim dla niego rozmiarze. Ponadto często ceny wypożyczenia i kupna stroju na bal są podobne. W tym całym poszukiwaniu warto pamiętać o jednym – najważniejsze jest szczęście dziecka i jego bezcenny uśmiech!

OFERTA STROJÓW dostępna na Ceneo.pl

 

 

 


ARTYKUŁ REKLAMOWY – kliknięcie w link oraz materiał promocyjny przekierowuje użytkownika na stronę platformy zakupowej

Publikacja: styczeń 2022; Aktualizacja: styczeń 2024

Sprawdź także:

Impreza piżamowa – zobacz jak zrobić frajdę...
Album i fotoksiążka – wspaniały prezent na...
Co kupić smykowi na prezent? Konik mechaniczny,...
Jak udoskonalić swoje wypieki na przyjęcie i...
Organizujesz urodziny przedszkolaka? O tych dekoracjach nie...
Wartościowe sterowanie czyli wzorce postępowania w zabawie.