Każdy dzień jest wyjątkowy – kalendarz adwentowy

Święta tuż, tuż! Dla tych, którzy nie mogą doczekać się pierwszej gwiazdki na niebie i z niecierpliwością wyczekują nadejścia Bożego Narodzenia – przedstawiamy piękne i pomysłowe kalendarze adwentowe – idealne na prezent dla naszych najbliższych, a także po to, by sprawić, że czas oczekiwania na święta będzie radosny i wyjątkowy!

 

Dlaczego akurat kalendarz adwentowy?

To taka forma odliczania dni pozostałych do świąt, która jest jednocześnie jedną z najciekawszych i najbardziej popularnych tradycji świątecznych, umileniem czasu oczekiwania na nadejście świąt, świetnym pomysłem na prezent dla naszych rodzin, dzieci, przyjaciół, a może także przybrać formę świątecznej dekoracji dla domu!

Pomysł na oryginalny prezent – obdaruj bliskich

Kalendarz adwentowy to wyjątkowy pomysł na upominek dla naszych najbliższych – ze względu na różnorodne kształty, wzory i wielkości kalendarzy w ofercie sklepu, możemy jak najbardziej dopasować tego rodzaju prezent pod preferencje obdarowanej osoby. Puste przegródki pozwolą nam na jeszcze lepsze spersonalizowanie tej świątecznej pamiątki.

Kalendarz adwentowy dla dzieci z figurką pięknie udekorowanej choinki zawiera 24 szufladki, w których można schować niespodzianki w formie małych prezentów, słodkości bądź innych drobiazgów, które dzieci mogą odkrywać każdego kolejnego dnia, aż do Bożego Narodzenia! To wspaniała tradycja, która ucieszy każde dziecko… i nie tylko! Przykładowy pomysł na wypełnienie szufladek to małe czekoladki, lizaki bądź cukierki o fantazyjnych smakach!

Kalendarze adwentowe – poczuj magię świąt w swoim domu

Naszą propozycją na prezent, lecz w innej wersji – dla ukochanej osoby, rodziny, przyjaciela bądź drugiej połówki – jest kalendarz adwentowy w formie dekoracji dla domu!

Oryginalne dopełnienie świątecznego wystroju zapewni nam kalendarz adwentowy w formie domku, który nie tylko wpasuje się jako dekoracja do każdego wnętrza, ale także wprowadzi nas w świąteczną atmosferę, stworzy przytulny i ciepły nastrój w pomieszczeniu, a dodatkowo – dzięki staranności jego wykonania – może posłużyć jako dekoracja nie tylko na jeden sezon, ale na długie lata! Dlatego też, oryginalne kalendarze adwentowe, wykonane z trwałych materiałów z pewnością spełnią także swoją funkcję dekoracyjną. Idealny pomysł na prezent dla rodzin ceniących sobie świąteczne tradycje.

Przez 24 dni odkrywaj świąteczne niespodzianki!

Kolekcja oryginalnych kalendarzy adwentowych, dzięki szerokiej ofercie różnorodnych wzorów i kształtów ułatwi nam wybór tego wyjątkowego upominku, wpasuje się w każde wnętrze, będąc jednocześnie atrakcyjnym dodatkiem świątecznego wystroju domu, ucieszy nasze dzieci i rodziny, które przez 24 dni będą odkrywać kolejne szufladki z prezentami, a co najważniejsze – przypomni nam o jednej z najpiękniejszych tradycji bożonarodzeniowych!

Już 1 grudnia otwieramy pierwszą szufladkę z niespodzianką! Sprawdź wybór kalendarzy adwentowych w ofercie sklepu Epinokio.pl!