KOGIS – Kolonie i obozy letnie dla dzieci

Kolonie i obozy letnie dla dzieci

Oferta obozów letnich dla dzieci i młodzieży KOGIS jest już dostępna! Wybierz ulubioną tematykę wyjazdu i baw się nad pięknym morzem lub nad jednym z malowniczych jezior! 

 

PROMOCJA FIRST MINUTE! SUPER RABATY NA WYBRANE OBOZY!

Letnie wakacje powinny być dla dzieci czasem radosnego wypoczynku, rozwijających zajęć i poznawania ciekawych ludzi, dlatego należy je starannie zaplanować. Oto propozycje KOGIS na tegoroczne lato!

Nad morzem

Łazy to idealne miejsce na udane wakacje! Kogis jak co roku oferuje bardzo dużo tematyk – każde dziecko w ofercie  znajdzie coś dla siebie.

Na dzieci czekają: OBÓZ LEGO, NADMORSKA AKADEMIA PANA KLEKSA, WAKACJE Z PIPPI LANGSTRUMP, MINECRAFT, SPORT MIX KIDS, BOYS CAMP, GIRLS CAMP, OBÓZ PIŁKARSKI, OBÓZ TANECZNY, KOLONIA ARTYSTYCZNA, OBÓZ FANTASTYKI i inne. Nie zabraknie propozycji dla młodych adeptów magii czyli lata z HARRYM POTTEREM.

Dla nastolatków KOGIS przygotował OBÓZ DZIENNIKARSKI, TANECZNY, ARTYSTYCZNY, CHILLOUT, SURVIVALOWY, SPORTOWY, ANIME I MANGA i wiele więcej.  

Maluszkowa nadmorska kraina 

Szczególną opieką na koloniach KOGIS otoczeni są najmłodsi koloniści – w wieku 6-10 lat. Dla nich od lat obowiązuje autorski program opieki „Smyk” polegający na zwiększonych standardach bezpieczeństwa i zapewnianiu maluchom bezstresowej atmosfery, przypominającej domowe ognisko. Dlatego zajmują się nimi najlepsze kolonijne „ciocie”, które potrafią ukoić tęsknotę za mamą, a na dobranoc czytają bajki. Zawsze służą też pomocą w samoobsłudze.

W tym roku kolonie objęte programem „Smyk”, odbędą się w Łazach i są to: PIERWSZA KOLONIA SMYKA, OBÓZ ARTYSTYCZNY Z LEGO ELVES, a także PIERWSZA KOLONIA ARTYSTYCZNA.

Nad jeziorem

Świetny ośrodek w Czaplinku nad jeziorem Drawsko, z własną plażą i portem jachtowym. Malowniczo zlokalizowany obiekt nad jeziorem Hartowickiem z piaszczystą plażą. To właśnie w tych ośrodkach odbędą się prawdziwe festiwale tematyk: obozy sportowe, artystyczne, survivalowe i inne. Jedna grupa ofert skierowana jest do dzieci 7-11 lat, a druga do młodzieży 12-16 lat. KOGIS poleca świetne obozy: gitarowe, paintballowe, wodne, kondycyjne i fitness, żeglarskie, fotograficzne, wodne czy przygodowe. W programie każdego znajdują się profesjonalnie prowadzone warsztaty tematyczne, a do tego mnóstwo wycieczek i dodatkowych atrakcji,  którymi czas będzie wypełniony po brzegi. Zapoznaj się z pełną ofertą obozów w Czaplinku i Hartowcu – zobacz tutaj.

 

Dlaczego my?

Obozy KOGIS wyróżniają się bogatymi programami tematycznymi, rozwijającymi zajęciami od rana do wieczora, zaangażowaną kadrą instruktorów-pasjonatów, a także troską o bezpieczeństwo kolonistów (sprzęt wysokiej jakości, duża liczba opiekunów, instruktorzy odpowiednich sportów, starannie dobrane obiekty, wyżywienie i dopracowany program). Każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie dzięki małym grupom kolonijnym i liczebnej kadrze. Rozmaitość ofert KOGIS sprawia, że każdy rodzic znajdzie propozycję idealną dla swojego dziecka. KOGIS jest w pełni uprawnionym i doświadczonym organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży, należy do liderów w swojej branży.

 

 

ŚPIESZ SIĘ! LICZBA MIEJSC W GRUPACH JEST OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Dostępny dojazd kolonijny z większych miast Polski. 
KONTAKT i REZERWACJE:
KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej
www.kogis.pl
ZOBACZ TAKŻE:

ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

REKLAMA