Magia Świętego Mikołaja

Święta, to magiczny i niezapomniany czas, to rodzinne spotkania pełne śmiechu i beztroski, to czas wspomnień, niepowtarzalnej atmosfery, zapachów i oczywiście wyjątkowych prezentów. Magia Świąt zaczyna się jednak znaczenie wcześniej!

Zaczyna się od dziecięcych marzeń spisanych czy narysowanych, ukrytych w formie listu głęboko pod poduszką, czy też wysłanych gdzieś tam daleko na północny biegun, z nadzieją spełnienia tych życzeń. To tu zaczyna się świąteczna magia, którą uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli.

 

Magia zaczyna się od Listu

Każdego roku tysiące dzieci na całym świecie pisze listy do Świętego Mikołaja. Dziecięce rysunki, namalowane marzenia czy też gwiazdkowa lista życzeń z której można dowiedzieć się czego pragnie pociecha.  Każdy list jest inny, każdy przygotowany starannie a marzenia w nim zawarte płyną prosto z serca! Święty Mikołaj wraz z elfami czekają na listy, aby spełnić wszystkie marzenia. Dlatego warto już teraz zacząć pisać listy, by mieć pewność, że pod choinką wymarzony prezent na pewno będzie czekał.

 REKLAMA

A co Wy na to, gdyby sam Święty Mikołaj Waszemu dziecku na taki list odpisał? 

.

Bezcenna niespodzianka łącząca pokolenia

Magia listów od Świętego Mikołaja nie kończy się na dzieciach, tak tak! Taki list może być wyjątkowym prezentem dla babci czy dziadka, którzy wydawać by się mogło, przestali wierzyć w Świętego Mikołaja.

Czekająca w skrzynce na listy niespodzianka, wzruszenie podczas czytania i bezcenna radość dorosłego i dziecka, wyobrażacie to sobie, bo my tak.

 

Świąteczne listy dla wszystkich

Na liście Świętego Mikołaja może znaleźć się dosłownie każda osoba, a nawet firma. Tak niezwykła forma przekazania życzeń świątecznych dla pracowników i szefa z pewnością sprawi, że świąteczna atmosfera w firmie stanie naprawdę magiczna.

A jeśli i tego Wam mało skorzystajcie z opcji oryginalnego Wideo od Mikołaja, w którym to Święty Mikołaj będzie mówił do Waszych bliskich. To wyjątkowe spersonalizowane nagranie zachwyci wszystkich domowników, a niedowiarkom przywróci wiarę w Świąteczną Magię! Dziecięcy zachwyt, dziecięca radość – tego się nie da opisać!

 

 

Razem twórzmy magiczne chwile, bo ta magia jest w nas przenosząca każdego do tych cudownych lat dzieciństwa, kiedy pisanie listu do Świętego Mikołaja było jak otwieranie magicznej skrzyni pełnej świątecznych cudów. Taki list jest jak mała czarodziejska przesyłka, która potrafi rozświetlić serca i wywołać uśmiech nawet na twarzach najbardziej rozbrykanych elfów w pracowni Świętego Mikołaja. Wierzmy w tę magię, wspólnie spisujmy listy i z niecierpliwością czekajmy na te niezwykłe świąteczne cuda!

 

Polecamy ofertę oryginalnych listów i personalizowanych wideopozdrowień od samego Świętego Mikołaja!

 

 

A dla poszukiwaczy adresu do Świętego Mikołaja

(SANTA CLAUS)

 

 

 

ARTYKUŁ REKLAMOWY

 

 

Sprawdź także:

Idealna choinka naprawdę istnieje!
Idealny prezent dla rodziców i dzieci –...
Kilka ciekawych pomysłów na gwiazdkowy prezent dla...
Garnitur na spotkania rodzinne, komunię i święta...
Album i fotoksiążka – wspaniały prezent na...
Dziecinnie proste odliczanie dni do Gwiazdki