Magia Świętego Mikołaja

Każdego roku tysiące dzieci na całym świecie pisze listy do Świętego Mikołaja, tak rozpoczyna się świąteczna magia. Dziecięce rysunki, namalowane marzenia czy też gwiazdkowa lista życzeń z której można dowiedzieć się czego pragnie pociecha.  Każdy list jest inny, każdy przygotowany starannie a marzenia w nim zawarte płyną prosto z serca.

A co Wy na to, gdyby sam Święty Mikołaj Waszemu dziecku na taki list odpisał? 

 

Ale to dopiero początek świątecznej magii, okazuje się bowiem, że listy od Świętego Mikołaja otrzymują nie tylko dzieci, tak tak! Taki list może być wyjątkowym prezentem dla babci czy dziadka, którzy wydawać by się mogło, że przestali wierzyć w Świętego Mikołaja.

Wyobrażacie to sobie, bo my tak. Czekająca w skrzynce na listy niespodzianka, wzruszenie podczas czytania i bezcenna radość dziecka, także tego starszego przywracająca każdemu wiarę w Świętego Mikołaja. 

 

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a Święty Mikołaj wraz z elfami czekają na listy, aby spełnić wszystkie marzenia. Zatem jeśli chcecie mieć pewność, że pod choinką czekać będą prezenty wypada już zacząć list pisać! 

Na liście Świętego Mikołaja może znaleźć się dosłownie każda osoba, ale może znaleźć się też firma. Trzeba przyznać, że to naprawdę wyjątkowa forma przekazania życzeń świątecznych dla każdego pracownika.

List od Świętego Mikołaja to niezapomniana pamiątka, a piękne wspomnienie tego czasu pozostanie na zawsze w sercach obdarowanego dziecka, jeśli więc wciąż jeszcze szukacie prezentu o ponadczasowym przesłaniu, ta opcja wydaje się być idealna.

A jeśli poszukujecie adresu dla Waszego listu

FINLAND