Mularoom – Moda Dziecięca

Sklep Mularoom z odzieżą dziecięcą został stworzony z myślą o rodzicach najmłodszych klientów rynku i stanowi dopełnienie sklepu stacjonarnego w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 38.
W Mularoom specjalizujemy się w sprzedaży limitowanych seriach ubrań dla dzieci bezpośrednio od polskich projektantów – Zombie Dash, Tuss, Piu di me, Mouse in a house i wiele innych.

Ubrania dla dzieci oferowane w naszym sklepie internetowym Mularoom Moda Dziecięca to kolekcje wykonane z najwyższej jakości materiałów, dostępne w najlepszych cenach ubrania dla dzieci. Odzież dziecięca w naszym sklepie Mularoom pochodzi od takich producentów m.in. jak: Zombie Dash, Tuss, Piu di me, Mała mi czy Mouse in a house. W oferowanych przez nas ubraniach dla dzieci stawiamy głównie na jakość ich wykonania. Mularoom dokłada wszelkich starań, aby posiadać w ofercie ubrania dla dzieci w każdym wieku zarówno chłopców i dziewczynek przy zachowaniu najlepszych możliwych cen.

Odzież dziecięca dla dziewczynek w Mularoom to oczywiście sukienki, bluzeczki, koszule i wiele innych ubrań dla dziewczynek. W Mularoom Moda Dziecięca – znajdziesz odpowiedź jeśli szukasz czegoś sportowego, wygodnego, czy eleganckiego ubrania dla dziewczynki. Ubrania dla chłopców marki Zombie Dash, TUSS, Piu di me dostępne w Mularoom. Urania dla chłopców to: spodnie, bluzki na każdą okazję, oraz kurtki i wiele innych ubrań dla dzieci.

Odzież dla dzieci szkolnych po nastolatki – ubrania dla chłopców w każdym wieku. Ubrania dla dzieci jak i dla dorosłych są zaprojektowane w sposób umożliwiający najwyższy komfort noszenia i ich eksploatacji bez ciągłych obaw o ich zniszczenie czy plamą nie dającą się usunąć.

Mularoom Moda Dziecięca – Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie.

 

Mularoom Moda Dziecięca 
Bydgoszcz, Centrum

ul. Dworcowa 38

tel. 884 03 90 90

sklep.mularoom.pl