Muzeum Konsol i Gier Wideo

Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl zaprasza zarówno starszych jak i tych najmłodszych graczy do zwiedzania i zagrania w takie hity jak:

  • Super Mario Bros,
  • Pac-man,
  • Tetris
  • Chip 'n’ Dale i wiele innych

 

Muzeum Konsol i Gier Wideo PreHistoria.pl istnieje od 2011 roku i jest pierwszym Muzeum Konsol w północnej Polsce organizując cieszące się dużą popularnością wystawy konsol i gier wideo.  

Do dyspozycji zwiedzających przeznaczonych jest 6 stanowisk wyposażonych w stare telewizory kineskopowe, właśnie po to, by każdy mógł poczuć klimat dawnych lat.

 

 

Do obejrzenia jest ponad 100 eksponatów, najstarsze z nich mają ponad 45 lat! W Muzeum można obejrzeć takie unikaty jak Vectrex – konsola z wbudowanym monitorem kineskpowym, 64-bitową konsolę Atari Jaguar z grą Doom, przenośną konsolę Sega Gamegear z tunerem TV, niedoceniony Atari Lynx a także wszystkie retro konsole ze stajni Nintendo.

W Muzeum można nabyć również unikatowe pamiątki – Super Mario, Luigi, Goomba czy też Pikachu mogą zostać Twoimi towarzyszami na stałe.

Starsi gracze wrócą pamięcią do lat młodości, a młodsi odbędą technologiczną podróż w czasie.

Dzieci muszą pozostać pod opieką osób dorosłych.

Zwiedzanie wymagana wcześniejszej telefonicznej rezerwacji +48 510 305 353

Dla zainteresowanych organizujemy także imprezy firmowe. Wystawa konsol i gier wideo to świetna atrakcja, która może uświetnić Twoją imprezę.

 

Muzeum Konsol i Gier Wideo w Bydgoszczy
ul. Adama Grzymały-Siedleckiego 27 

tel. +48 510 305 353
e-mail: [email protected]

www.prehistoria.pl

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner