Niesamowite bomby kąpielowe dla dzieci!

Czy kąpiel może być zabawą? Okazuje się, że tak. Jeżeli do ciepłej wody wrzuci się aromatyczną kulę do kąpieli, to za chwilę oczom się ukaże niesamowity spektakl wywołujący wrażenie eksplozji. Taka kąpiel na pewno sprawi radość każdemu dziecku i dlatego bomby kąpielowe dla dzieci są hitem ostatnich miesięcy.

 

Kąpiel z wyjątkowymi efektami

W wannie nie może być nudno. Dzieci uwielbiają się pluskać w wodzie, ale jednocześnie potrzebują trochę dodatkowych atrakcji. Przecież taki maluch nie będzie leżeć w bezruchu i rozkoszować się cudownymi zapachami, jakie są uwalniane z kuli kąpielowej. Zalety aromaterapii docenią dorośli, ale dla dziecka liczy się coś zupełnie innego.

Zwykła kula i to nawet kolorowa też nie wzbudzi zachwytu. Co innego, kiedy do dziecka uśmiecha się mały miś polarny, rozgwiazda albo kula przypomina bałwanka. Wielu chłopców chętnie też wskoczy do wanny razem z bombą kąpielową z motywem rakiety, tym bardziej że za chwilę rakieta wystartuje – będzie wirować, syczeć i mocno się pienić – zupełnie jak bomba. Nazwa zatem nie jest przypadkowa.

Bezpieczne bomby kąpielowe dla dzieci

Kąpiel z taką bombą dostarcza pociechom mnóstwo radości. Jednak dla rodziców bardzo ważne jest, aby była zarazem w pełni bezpieczna. Dlatego należy zwrócić uwagę na skład kuli kąpielowej, a ten bywa różny. Najtańsze produkty dostępne na rynku wyróżniają się korzystną ceną, ale niekoniecznie swoim dobrym składem.

Zdarzają się bomby zawierające szczególnie szkodliwe dla najmłodszych konserwanty albo elementy wywołujące podrażnienia i alergie. Lepiej nie ryzykować i postawić na wyroby uznanych producentów, którzy dbają o właściwy dobór wszystkich elementów, także pod kątem wyjątkowo delikatnej skóry dziecka.

Musujące kule do kąpieli dla dzieci znajdujące się w ofercie sklepu internetowego Candy Bath są nie tylko piękne pod względem wizualnym, ale przede wszystkim bezpieczne.

 

 

Zawierają naturalne składniki o sprawdzonym działaniu. Za efekt wybuchu odpowiada mieszanka sody oczyszczonej i kwasku cytrynowego, natomiast za cudowne zapachy olejków eterycznych – do wyboru są zaś bardzo różne aromaty.