Odzież dziecięca – co warto kupić dla 3 i 4 latków na szczególne okazje?

Dzieci rosną bardzo szybko dlatego kupowanie im odzieży to jak niekończąca się opowieść. Ponadto 3 i 4 latki mają już swoje własne zdanie na temat tego, co chciałyby nosić. Dziś zatem przedstawimy uniwersalną i zawsze modną odzież dziecięcą na szczególne okazje, w którą warto zainwestować.

 

 

Odzież dziecięca – co dla dziewczynek?

Kiedy wchodzimy do sklepu często mamy wrażenie, że dla wielu producentów nie istnieją inne kolory niż róż. Oczywiście dziewczynki wyglądają w nim świetnie, warto jednak poszukać ubrań w innym kolorze, aby garderoba nie była monotematyczna. Jeśli się postaramy znajdziemy i żółte i czerwone, a nawet zielone i niebieskie ubrania dla dziewczynek. Jeśli chodzi o ubrania wyjściowe, to świetnie sprawdzają się spódniczki tiulowe. Dziewczynki czują się w nich jak małe księżniczki, do tego są lekkie, przewiewne i nie krępują ruchów, co w przypadku 3-4 latek jest bardzo ważne. Do nich można dobrać koszulki tylu basic bez zdobień albo też t-shirty z ulubionymi bohaterami bajek. Oczywiście można zdecydować się także na koszulę dla dziewczynki, najlepiej taką zapinaną na napy, a nie tradycyjne guziki.

 

Co dla chłopców na ważne uroczystości?

Mali chłopcy również chcą być eleganccy. Warto więc zakupić dla nich coś wyjątkowego. Świetnie sprawdzi się garnitur. Klasyczna marynarka wykonana ze sztruksu i do tego sztruksowe spodnie na gumce, a także bawełniana koszula stworzą szałową stylizację dla małego eleganta. Można również do eleganckiego stroju wprowadzić nutę kolorytu czarna koszula w grochy, a do tego spodnie np. w kolorze czerwonym mogą świetnie się prezentować. Można postawić również na jaskrawe i pasujące dzieciom połączenia, np. niebieskie spodnie i żółtą koszulę, a także prążkowaną kamizelkę.

Dzieci nie obowiązuje jeszcze tradycyjny dress code i ubierając je, czy wybierając dla nich rzeczy na ważne uroczystości można bawić się modą. Oczywiście na ważne okazje wielu producentów proponuje również zestawy dla mam i córek czy dla tatusiów i synów. Takie same sukienki mamy i córeczki to często rozczulający widok. Przez dobranie garniturów w podobnej kolorystyce ojcowie i ich synowie mogą podkreślić swoje więzy krwi. Wśród wielu ciekawych propozycji na szczególne okazje każdy może znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania w 100%.

 

 

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner