Organizujesz urodziny przedszkolaka? O tych dekoracjach nie możesz zapomnieć!

Każde przyjęcie urodzinowe wymaga odpowiednich przygotowań oraz oprawy, szczególnie zaś kinderbal. Impreza Twojej pociechy musi być wyjątkowa. Jako rodzic i główny organizator masz nie lada wyzwanie – stworzenie dekoracji to jedno z nich. Bez względu na to, czy dzieci będą bawić się w domu czy na sali zabaw, zadbaj o wystrój tych miejsc. Niesamowity klimat stworzą girlandy, pompony, confetti i oczywiście balony. Zobacz, czego nie może zabraknąć na urodzinach przedszkolaka.

 

 

Wybierz motyw imprezy

Zacznij od ustalenia, jaki będzie motyw przewodni imprezy. Zazwyczaj jest to kolor, w jakim utrzymane są dekoracje lub bohater z ulubionej bajki. Dzieci w wieku przedszkolnym przepadają za takimi animacjami jak Strażak Sam, Psi Patrol, Tomek i Przyjaciele, Kubuś Puchatek, Pszczółka Maja. Lubią też zwierzaczki – psy, koty, misie oraz piratów, księżniczki, smoki i dinozaury. Zdobione ich wizerunkami rozety dekoracyjne, balony, obrusy czy serwetki będą się estetycznie prezentować i wywołają uśmiech na niejednej dziecięcej buzi.

Twoje dziecko jest jeszcze za małe, aby opowiedzieć o tym, co lubi i czego pragnie? A może samo nie jest pewne, jaki motyw ma przewodzić jego urodzinom? Nic straconego, ponieważ zawsze możesz postawić na neutralne dekoracje, czyli peruki kolorowe, kolorowe balony i wstążki, które spodobają się każdemu i wprowadzą gości w imprezowy nastrój.

 

Dekoracje sali lub pokoju

Nawet zwyczajny salon może nabrać imprezowego klimatu za sprawą starannie dobranych dekoracji. Niewielkim nakładem pracy możesz stworzyć bardzo ciekawe aranżacje, w których dominować będzie kolor i energia. Jednak, żeby nie przesadzić, najbezpieczniej będzie dobrać jeden lub dwa kolory i wokół nich zbudować urodzinowy wystrój.

Dla przedszkolaka doskonałe będą balony – hitem są balony foliowe w kształcie zwierząt, piratów czy postaci z bajek. Możesz kupować je solo lub w zestawach, na które składają się balony w jednej gamie kolorystycznej np. beżowy, biały i złoty. Nie może zabraknąć dużego balonu z cyfrą, która będzie symbolizowała wiek solenizanta. 

 

Dekoracje stołu

Również stół, do którego zasiądą goście powinien być efektownie udekorowany i zachęcać do celebrowania urodzinowego posiłku. Warto wybrać obrus, który ozdobi, a zarazem zabezpieczy mebel przed zabrudzeniami. Do tego zastawa jednorazowa, czyli kubeczki i talerzyki, a także plastikowe sztućce. Wreszcie serwetki. Najlepiej jest kupić dekoracje urodzinowe w zestawie utrzymanym w podobnej tonacji oraz motywie.

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA