PARK LINOWY Bydgoszcz

Park linowy zapewnia niezapomniane wrażenia i jest wspaniałą formą aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oprócz niezapomnianych emocji związanych z pokonywaniem tras na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej przyrody uczestnicy zabawy uczą się opanowania, odpowiedzialności, technik utrzymania równowagi oraz przełamują barierę lęku wysokości czy strachu.
PARK LINOWY w Myślęcinku to 6 tras o różnym stopniu trudności:

TRASA ZA RĄCZKĘ – 18 przeszkód, w tym 2 zjazdy. Łączna długość to  około 120 metrów. Dedykowana najmłodszy uczestnikom zabawy- dla dzieci od 3. roku życia. Zawieszona na wysokości 0,5-1 metr, dzięki czemu opiekunowie z ziemi mogą pomagać w zabawie.
Średni czas przejścia 15-20 minut

TRASA ŻÓŁTA – 20 przeszkód, w tym 3 zjazdy. Łączna długość  to około 180 metrów. Trasa zawieszona na wysokości 1,5-2 metry. Dedykowana dzieciom od 6. roku życia. Trasa z ciągłym systemem asekuracji, dzięki czemu zabawa jest w 100% bezpieczna i uniemożliwia wypięcie się uczestnika z lin asekuracyjnych.
Średni czas przejścia 20-25 minut

TRASA POMARAŃCZOWA – 26 przeszkód, w tym 4 zjazdy. Łączna długość to około 270 metrów. Zawieszona na wysokości 4,5-1,5 metra. Dedykowana dzieciom, które mają doświadczenie z parkami linowymi, mają 125 cm wzrostu oraz dla młodzieży i dorosłych, którzy nigdy nie brali udziału w takiej zabawie.  Trasa z ciągłym systemem asekuracji, dzięki czemu zabawa jest w 100% bezpieczna i uniemożliwia wypięcie się uczestnika z lin asekuracyjnych.
Średni czas przejścia 30-40 minut

TRASA NIEBIESKA – 16 przeszkód, w tym 1 zjazd. Łączna długość to około 180 metrów. Zawieszona na wysokości 6-8 metrów. Trasa  z kilkoma trudniejszymi i widowiskowymi przeszkodami. Dedykowana dzieciom powyżej 140 cm wzrostu z większym doświadczeniem w zabawie w parkach linowych, młodzieży i dorosłym. Jest to fragment trasy różowej.
Trasa z ciągłym systemem asekuracji, dzięki czemu zabawa jest w 100% bezpieczna i uniemożliwia wypięcie się uczestnika z lin asekuracyjnych.
Średni czas przejścia 30-45 minut

TRASA CZERWONA – 21 przeszkód, w tym 3 zjazdy. Łączna długość to około 360 metrów. Zawieszona na wysokości 6-10 metrów. Trasa z długim na 80 metrów zjazdem tyrolskim. Dedykowana dzieciom powyżej 140 cm wzrostu z doświadczeniem w zabawie w parkach linowych, młodzieży i dorosłym. Jest to fragment trasy różowej. Trasa z ciągłym systemem asekuracji, dzięki czemu zabawa jest w 100% bezpieczna i uniemożliwia wypięcie się uczestnika z lin asekuracyjnych.
Średni czas przejścia 30-45 minut

TRASA RÓŻOWA – 35 przeszkód, w tym 4 zjazdy. Łączna długość to około 540 metrów. Zawieszona na wysokości 6-10 metrów. Jest to połączona trasa niebieska i czerwona. Trasa z ciągłym systemem asekuracji, dzięki czemu zabawa jest w 100% bezpieczna i uniemożliwia wypięcie się uczestnika z lin asekuracyjnych.
Średni czas przejścia 60-90 minut


WAŻNE – Na trasach PARKU LINOWEGO w Myślęcinku (oprócz najniżej trasy) zastosowany został specjalistyczny system ciągłej asekuracji Vert Voltige dający 100% bezpieczeństwa! System ten nie daje możliwości uczestnikowi zabawy wypięcia się z liny asekuracyjnej.


Cennik:
Trasa za rączkę (20 zł za przejście/30 za 2 przejścia i 40 karnet open)
Trasa żółta (25 zł za przejście)
Trasa pomarańczowa (30 zł za przejście)
Trasa niebieska (30 zł za przejście)
Trasa czerwona (35 zł za przejście)
Trasa różowa (50 zł za przejście)
Dla grup zorganizowanych ceny ustalane są indywidualnie.PARK LINOWY Bydgoszcz

Rekreacyjna Park Rozrywki Zaginiony Świat

Myślęcinek


tel.667 067 110