Park Linowy – Hanza Pałac

Tuż przy hotelu, pośród dwustuletnich drzew,znajduje się jeden z największych w Polsce park linowy. Cztery trasy linowe dla dorosłych oraz jedna dla dzieci od lat 3, zjazd tyrolski nad parkowym jeziorem a także: skok wahadłowy, pionowy i drzewa wspinaczkowe. Park zaprojektowano tak, aby mogły w nim spędzać czas całe rodziny.

Park linowy Hanza Pałac Rulewo zapewnia najmłodszym wspaniałą rozrywkę na świeżym powietrzu oraz niezapomniane wrażenia z pobytu u nas. Dzieci już od 3 roku życia mogą korzystać z niskiej, zielonej trasy linowej. Młodsze mają do dyspozycji ogromny plac zabaw, wysypany delikatnym piaskiem. Energię, która drzemie w każdym dziecku, mogą wyskakać na trampolinie lub eurobungee.
Wspinaczka na drzewa z profesjonalnym zabezpieczeniem też będzie wspaniałą przygodą, szczególnie jeśli po udanej wspinaczce czeka słodka niespodzianka. Nasze zwierzęta z mini zagrody już nie mogę doczekać się odwiedzin Waszych pociech, które mogą je same dokarmiać. Co weekendowe  animacje skuszą niejednego małego odkrywcę i pozwolą nauczyć się współdziałania w grupie.

Zapraszamy również wszystkich chętnych do organizowania u nas tematycznych urodzin dla dzieci. Zapewniamy animacje oraz poczęstunek wedle dziecięcych gustów. Elastycznie dostosujemy się do Państwa oczekiwań oraz do oczekiwań Państwa dziecka, co do spędzenia tego najważniejszego dnia w roku.

Dla najmłodszych atrakcją będzie również:

– mini zoo z lamą i miniaturowymi kózkami i owieczkami,

– nowoczesny plac zabaw,

– mini park linowy,

– trampolina oraz eurobunge

– kącik zabaw i stanowisko interaktywne z playstation

– w restauracji Menu dla dzieci 

wyposażenie dziecięce łazienek i pokoi

– wypożyczalnia rowerów

Hanza Pałac/PARK LINOWY

CZYNNY CODZIENNIE od 10 do 18

Rulewo 13, Warlubie

tel. 52 320 90 94

www.parklinowy-rulewo.pl

parklinowy@hanzapalac.pl