PARK17 centrum zabaw i trampolin

PARK17 to wyjątkowe miejsce na sportowej mapie Bydgoszczy, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów skakania. Każdy kto choć trochę lubi skakać poczuje się doskonale!

Strefa trampolin, ścianka wspinaczkowa, basen z gąbkami, wyjątkowa przestrzeń dla dzieci, dmuchane tory przeszkód, slack line, laser park, to tylko część atrakcji, jakie czekają na odwiedzających. 

Strefa LaserPark17 pozwala zabawić się w laserowym labiryncie, wejść do wirtualnej rzeczywistości strefy VR lub wziąć udział w laserowej bitwie na naszej arenie.

PARK17 jest idealnym miejscem zarówno do codziennych ćwiczeń, rehabilitacji, jak i do zabawy.

Imprezy firmowe? Niecodzienna lekcja WF-u? Fitness na trampolinach? Zajęcia akrobatyczne? Oczywiście! A wszystko  to pod czujnym okiem trenerów, zawsze chętnych do pomocy przy wykonywaniu akrobacji, dbając przy tym o nasz komfort i bezpieczeństwo. 

PARK17 to również doskonałe miejsce na spotkania z przyjaciółmi czy organizację prawdziwie skocznych urodzin,  podczas których zarówno solenizant jak i goście będą skakać z radości!

Doskonały na pogodę i niepogodę, idealny dla dzieci i dorosłych, dla spragnionych zabawy, jak i aktywnego wypoczynku PARK17 to wyjątkowe centrum sportu oraz rozrywki dla każdego.

 

                mail: [email protected]                   

 park17.pl

Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 17

PARK17 czynny 

od poniedziałku do piątku od 10.00 do 21.00

w soboty i niedziele od 9.00 do 21.00

 

Łap okazję,

KUP BILETY do PARKU17 na