Piękne i praktyczne zabawki ekologiczne Janod

Drewniane zabawki to takie, do których wraca się zawsze, takie, którymi można pobawić się z dziadkiem i zobaczyć jego wzruszenie. To zabawki, które kochają wszyscy, są trwałe i bezpieczne, w pełni naturalne, ponadczasowe i niebanalne. Zachwycają kolorystyką, formą oraz designem. Wyróżnia je jakość i są ekologiczne, za co cenimy je jeszcze bardziej.

Zabawki drewniane zdobywają co roku tysiące dziecięcych serc, bo choć wydawać by się mogło, że to tylko zwykłe drewniane klocki, to jednak dają niesamowitą ilość możliwości i zabawy. Dziecięca wyobraźnia wyczaruje z nich wszystko co zechce.

Choćby dziką dżunglę wraz ze zwierzętami, bowiem bawiąc się pięknymi drewnianymi klockami dziecko rozwija nie tylko koordynację, zręczność czy zdolności manualne, ale uczy się również kojarzenia kształtów zwierząt i naśladowania odgłosów zwierzątek.

 

 

Ale drewniane zabawki to nie tylko klocki, to także wyjątkowe domki dla lalek, pasjonujące tory dla kulek oraz samochodowe, czy też szereg pojazdów dla dzieci. Dziś idąc z duchem czasu pojawia się coraz więcej nowych form drewnianych klocków, choć te tradycyjne także są wciąż doceniane. Kreatywność i trwałość w jednym to ponadczasowe połączenie. Mali konstruktorzy z pewnością docenią możliwości jakie daje im świat klocków drewnianych, takim zabawkom naprawdę trudno się oprzeć.

Poznaj je wszystkie!