PROSTE ZABAWKI

 

Dziecięcy świat, jakże różny od naszego, jakże wyjątkowy, pełen miłości, radości, codziennych uśmiechów i zdobywania kolejnych umiejętności. Wspomaganie tego rozwoju, budowanie zaufania czy pobudzanie dziecięcej wyobraźni idealnie współdziała z zabawą. To uniwersalna forma dotarcia do dzieci, która uczy i pozwala doskonalić zdobyte wcześniej umiejętności.

A jak zabawa, to tylko bezpieczna, przenosząca dzieci w świat wyobraźni, a dorosłych w świat ich dzieciństwa. Tą nieprawdopodobną umiejętność mają zabawki z drewna.

Ekologiczne, nietoksyczne, kolorowe lub naturalnie drewniane, a wszystkie piękne, niezwykłe, zdecydowanie wyjątkowe, najczęściej ręcznie wytwarzane. Klocki, koniki, samochodziki, wózki dla lalek, samolociki, proste układanki i pojazdy konstrukcyjne, a wszystkie wysokiej jakości, których trwałość każdy doceni.

 

Rozwój poprzez zabawę i zaangażowanie dziecka w wykonywane zadanie to doskonała forma stymulacji i rozwoju motoryki. Dziecko ćwiczy koordynację, kształtuje sprawność manualną, podejmuje samodzielne decyzje. To wszystko ma wpływ na rozwój funkcji poznawczych, a tym samym na rozwój fizyczny jak i intelektualny dzieci.

O tym, że zabawa najlepsza jest w towarzystwie wie każde dziecko i każdy dorosły. Magią zabawek drewnianych jest ich ponadczasowość. Uwielbiają je nie tylko najmłodsi, do zabawy klockami z przyjemnością dołączy też starsze rodzeństwo, tata, mama czy dziadek.

Zabawki drewniane to także wyjątkowy podarunek, pasuje na każdą okazję! Czy to święto rodzinne, czy też mniej oficjalne wydarzenie, prezent od serca w postaci drewnianej zabawki zawsze będzie wysoko doceniany. Walory edukacyjne, estetyczne, ekologiczne i trwałość drewnianych zabawek sprawia, że znajdują się one zawsze wśród tych najpopularniejszych i najchętniej wybieranych.

 

Zobacz je wszystkie na żywo, a z pewnością jak my się zachwycisz!

 

 

ul. Gdańska 61, 85-005 Bydgoszcz

www.prostezabawki.com.pl

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner