Przyjazne miejsce dla każdego dziecka! Sprawdź ile atrakcji w KIDS PLAY czeka!

 

Kids’ Play to wyjątkowa, dwupoziomowa Sala Zabaw, która odpowiada wszystkim dzieciom, bez względu na wiek!

Mocną stroną tego miejsca jest panująca tu domowa atmosfera, którą doceniają nie tylko najmłodsi goście Sali Zabaw, ale również rodzice czy opiekunowie dziecka.

Atrakcji na najmłodszych czeka wiele, a wśród nich baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, labirynty,  trampoliny, karuzela, zabawki edukacyjne  i wiele, wiele innych.

Wyposażenie Sali Zabaw Kids’ Play spełnia wygórowane standardy i wymogi bezpieczeństwa,  zapewniając dzieciom nie tylko rozrywkę ale również wspomagając koordynację ruchowo-wzrokową dziecka. 

 

 

Sala Zabaw Kids’ Play, to także idealne miejsce do zorganizowania niezapomnianych Urodzin, czy rodzinnego spotkania!

Dziecięce potrzeby różnią się znacznie od wymagań dorosłych! Doświadczony zespół Kids’ Play znakomicie sprawdzi się w zaplanowaniu rodzinnej imprezy, zabaw urodzinowych dla dzieci, zadba o poczęstunek dla gości i sprawi by wszystkim uczestnikom  uśmiech nie schodził z twarzy!

Wszystkie dzieci marzą o niezapomnianych urodzinach, zabawie z animatorem, słodkościach i spełnianiu tego dnia ich dziecięcych marzeń. Profesjonalne malowanie dziecięcych buziek, tworzenie balonowych zwierzątek, czy wspólny czas na wyjątkowej zabawie, a to tylko niektóre z dostępnych atrakcji jakie oferuje Kids’ Play.

Niezapomniane Show z udziałem Magika, spotkanie ze śmiesznym Klaunem, a może wyjątkowa Bańkowa zabawa? Taniec z Minionkiem, wspólne zdjęcia z bohaterami Psiego Patrolu, a może kultowa Świnka Peppa?

Oferta Sali Zabaw Kids’ Play jest naprawdę bardzo bogata!

 

 

W nagłych sytuacjach na Kids’ Play także liczyć można! Gdy niespodziewanie potrzebna jest opieka dla dziecka w bezpiecznych i pełnych atrakcji warunkach nie ma lepszego miejsca!

 

W każdych okolicznościach, dla każdej grupy wiekowej, dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych, na miejscu i w plenerze, Kids’ Play jest z Wami i dla Was!

 

Bydgoszcz, ul Fordońska 140

tel. 666 336 020

 

 

 


 

REKLAMA