ROANKO dla bobasa – artykuły dla DZIECI

Przygotowania do pojawienia się Maleństwa to cudowny czas meblowania pokoiku, organizowania wyprawki, kupowania wózka, fotelika samochodowego, pierwszych zabawek czy też innych niezbędnych akcesoriów.

Kolejne miesiące życia dziecka są nie mniej ważne i budzą w rodzicach wiele emocji, bo każdy z nich pragnie przecież zapewnić swojemu Maleństwu to, co najlepsze – DOBRZE O TYM WIEMY!

Rozterki i wymagania rodziców, a także potrzeby niemowląt i małych dzieci to nasza codzienność, dlatego szczególną uwagę zwracamy na dobór asortymentu, wybierając bezpieczeństwo, zdrowy rozwój, najlepsze rozwiązania i producentów spełniających nasze wygórowane wymagania.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór m.in. wygodnych dla dzieci wózków dziecięcych, niezastąpionych łóżeczek oraz potrzebnej do nich pościeli, wygodnych i wysokogatunkowych ubranek dziecięcych, bezpiecznych fotelików samochodowych, tak ważnych w rozwoju zabawek, wszelkiego rodzaju akcesoriów dla mam i Maluszków, oraz wiele innych rzeczy pomocnych w pielęgnacji i codziennych obowiązkach.

Każdego dnia naszej pracy służymy Państwu fachową pomocą i profesjonalnym doradztwem. Doskonale rozumiemy potrzeby dzieci i ich rodziców.

Zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00, w soboty od 10.00 do 14.00. Zapewniamy, że oferowana jakość jest równa konkurencyjnym cenom naszych produktów.

A na każdego klienta powołującego się na portal BYDGOSZCZ DLA DZIECI czekają niespodzianki  i atrakcyjne rabaty. 

 

 

ROANKO dla bobasa

ul. K. Fiedlera 7, (Fordon, os. Bohaterów)

tel. 601 330 739

www.roanko.pl