SZKOŁA TAŃCA TEMPO

TEMPO to Szkoła Tańca która pragnie zarazić młode pokolenie miłością do tańca i muzyki.

Dzieci są pełne energii, uwielbiają zajęcia w zespole, a poprzez taniec, ruch i muzykę czerpią niezwykłą przyjemność z takiej formy spędzania czasu, ćwicząc przy tym koordynację ruchową i pracując nad prawidłową sylwetką.

Taniec pozytywnie wpływa na ciało, ale także kształtuje charakter, bowiem wymaga on skupienia, dyscypliny i samozaparcia w dążeniu do uzyskania wymarzonych wyników, niezależnie czy jest się solistą w balecie, czy też tańczy się w grupie.

Taniec niezmiennie jest jedną z najpopularniejszych form spędzania czasu przez dzieci i najatrakcyjniejszym zajęciem dodatkowym, w Szkole Tańca TEMPO pracujemy z najmłodszymi pozwalając im spróbować każdego stylu i odkryć swoją prawdziwą taneczną drogę. Zapraszamy na zajęcia dziewczynki i chłopców zarówno tych najmłodszych jak i dzieci w wieku szkolnym.

 

Zapraszamy do naukę tańca :

BALET
To taniec kształtujący wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, wyrabiają nawyk prawidłowej postawy i uczy jak poruszać się z gracją…
Zajęcia taneczne oparte na formie tańca baletowego to spełnienie marzeń każdej dziewczynki oraz wspaniała zabawa.

Celem zajęć jest rozwój dziecka, ale również dobra, ekspresyjna zabawa w połączeniu  z  poprawą ogólnorozwojową ciała. Zajęcia kształtują sylwetkę, poprawiają koordynację i motorykę ciała, ale również mają wpływ na słuch muzyczny, plastykę i estetykę ruchu.

HIP-HOP

Hip-Hop to taniec wywodzący się z ulicznych improwizacji młodzieży w USA. Technika tego stylu to tzw. ” pełny luz “, polega na naturalnych rytmicznych ruchach ciała, charakterystyczne są tutaj gesty i zachowania charakteryzujące młodych ludzi. Bardzo lubiany styl taneczny przede wszystkim przez dzieci i młodzież, ale też coraz bardziej rozpropagowany wśród dorosłych.   

 

TANIEC TOWARZYSKI

Kurs tańca towarzyskiego to możliwość poznania przepięknego świata tańców towarzyskich – standardowych i latynoamerykańskich. To piękna dyscyplina, która uwrażliwia na piękno, poczucie rytmu, estetyki, podnosi poziom kultury osobistej. Zajęcia przygotowują dziecko do uczestnictwa w turniejach i licznych występach, dzięki czemu każdy rodzic będzie mógł podziwiać swoje dziecko na scenie! To zajęcia dla każdego dziecka, które pragnie błyszczeć w świetle reflektorów!

 

Zapisy na nowy sezon taneczny już od 1 sierpnia 2019

tel. 501 350 180

mail: [email protected]

www.taniec-tempo.pl

ul. Fordońska 130, Bydgoszcz