Szkółka Pływania „BajerSwim”

Szkółka Pływania BajerSwim od 2013 roku uczy pływać na basenach w Bydgoszczy oraz Nakle nad Notecią.

Szkółka Pływania prowadzona jest przez Jakuba Bajerskiego, instruktora pływania i gimnastyki korekcyjnej w wodzie, oraz ratownika wodnego, prowadzącego kursy pływania dla wszystkich dzieci powyżej szóstego roku życia, jak i dla dorosłych. Zajęcia odbywają się na basenie Czwórka na Błoniu i Sardynce na Osowej Górze, oraz w Nakle nad Notecią.
Kolejnym obiektem jest basen CEKFiS UKW (dawna Polonia) w Bydgoszczy, na którym Szkółka prowadzi zajęcia nauki pływania w czwartki od godz. 16.00-20.00 i piątki o godz. 16.00.
.
W ofercie BajerSwim znajdują się zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe z:
– nauki pływania,
– doskonalenia pływania,
– przygotowania do kursów na ratownika wodnego,
– przygotowania do zawodów sportowych,
– przygotowania do triathlonu,
– ćwiczeń korekcyjnych w wodzie.
BajerSwim zajmuje się również przygotowaniem swoich kursantów do egzaminów na studia czy stanowiska, na których wymagana jest umiejętność pływania. Ponadto w ofercie znaleźć można jakże ważne pływanie korekcyjne, które dostosowane jest w sposób indywidualny do każdego dziecka. Tego typu zajęcia polecane są szczególnie dla osób zmagających się z problemem okrągłych, wklęsłych lub płaskich pleców, płaskostopia, lejkowatej klatki piersiowej czy koślawych i szpotawych kolan.
.
Na zajęciach z nauki pływania podopieczni zapoznawani są z wodą, ruchami w wodzie oraz podstawowymi elementami techniki pływania czterema stylami. Podczas kursów doskonalenia pływania uwaga skierowana jest nad pogłębieniem znajomości technik pływackich i ich dopracowywania.
.
Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych instruktorów.
.
ZAPISY ONLINE, CENNIK oraz więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: 
.
www.bajerswim.pl
Wykaz wolnych terminow dostepny jest na www.bajerswim.pl/kontakt
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner