TITIRITI – zabawki ekologiczne

 

Titiriti to miejsce pełne wyjątkowych zabawek, tych niezapomnianych, tych, do których wraca się zawsze, pozwalających odkrywać uroki dzieciństwa. Zabawek po które przyjść można z dziadkiem i zobaczyć jego wzruszenie. To zabawki, które kochają wszyscy, są trwałe i bezpieczne, w pełni naturalne, ponadczasowe i niebanalne. Zachwycają prostą formą oraz designem. Wyróżnia je jakość i są ekologiczne, za co cenimy je jeszcze bardziej.

 

 

Zabawki drewniane zdobywają co roku tysiące dziecięcych serc, bo choć wydawać by się mogło, że to tylko zwykły drewniany klocek, to jednak daje niesamowitą ilość możliwości i zabawy. Dziecięca wyobraźnia wyczaruje z nich wszystko co zechce.

Dziś idąc z duchem czasu pozwalamy odkrywać dzieciom nową formę drewnianych klocków, choć te tradycyjne także są wciąż doceniane. Kreatywność i trwałość w jednym to ponadczasowe połączenie. Mali konstruktorzy z pewnością docenią możliwości jakie daje im świat klocków drewnianych, takim zabawkom naprawdę trudno się oprzeć.

Ale drewniane zabawki to nie tylko klocki, to także wyjątkowe domki dla lalek, pasjonujące tory dla kulek oraz samochodowe, czy też szereg pojazdów dla dzieci.  Z pewnością uda nam się Was zaskoczyć naszym przyjaznym dziecku asortymentem, sami możecie sprawdzić, odwiedźcie nas koniecznie!

ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 5

Bydgoszcz

tel. 782 147 202

mail: kontakt@titiriti.pl

www.titiriti.pl