To było wyjątkowe wydarzenie – Czwarte Targi Familijne w Bydgoszczy!

 Już po raz czwarty w jednym miejscu przyszli i obecni rodzice jak również rodziny z dziećmi mieli niebywałą okazję zapoznać się z ofertą bydgoskich wystawców branży dziecięcej. 7 kwietnia 2019  na TARGI FAMILIJNE zaprosił wyjątkowy organizator wydarzenia – znany i lubiany portal kujawsko-pomorskich mam  mamywsieci.pl

 

 

Ten dzień należał nie tylko do rodziców, ale także do dzieci, które nieodpłatnie mogły skorzystać z przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji. Jak zawsze liczyć można było na specjalistów z branży. RoboProject, Park17, Family Park, LaserFight, Socatoots, i wielu innych zaprosili najmłodszych do specjalnych stref, gdzie dzieci mogły wziąć udział w warsztatach, spotkaniach, specjalnych zajęciach, czy po prostu bawić się w wyznaczonych do tego miejscach. 

Ogromną popularnością cieszyły się stoiska na których można było nabyć wiele produktów potrzebnych najmłodszym, lub umówić się czy zasięgnąć rad specjalistów ze szkół rodzenia, chustonoszenia, a nawet porozmawiać z pediatrą czy fizjoterapeutą dziecięcym. 

Nieodłącznym elementem każdego wydarzenia jest scena główna – tu również atrakcji nie było końca. Pokazy tańca w wykonaniu dzieci ze Szkoły Tańca Bailamos, uwielbiana przez dzieci i rodziców Zumba zaprezentowana przez Freedom Dance Studio, muzyczne atrakcje wprost z Filharmonii Pomorskiej, czy zabawy z Funimkami, to tylko skromna część tego, co wydarzyło się 7 kwietnia. 

Każdy uczestnik Targów Familijnych mógł również wziąć udział w wielu przygotowanych zarówno przez organizatorów jak i wystawców konkursach, jak również skorzystać z wiedzy uczestnicząc w spotkaniach, pokazach i tematycznych panelach dyskusyjnych. 

Liczne grono odwiedzających Targi Familijne, jak i bogata oferta wystawców pokazują, że każdy wybierając się na Zawiszę miło spędził czas.

Pozostaje więc wypatrywać terminu kolejnej edycji Targów Familijnych, i podziękować za wyjątkową okazję do spotkania portalowi mamywsieci.pl

 

 

 

PLAKAT z WYDARZENIA