Wycieczki szkolne we wrześniu 2020 – Energylandia zachęca promocjami!

Obostrzenia dotyczące epidemii koronawirusa zostały częściowo zniesione – już możemy cieszyć się spacerami po lesie czy parku. Wiele osób z nadzieją patrzy na wrześniowy powrót do normalności, szczególnie dzieci chciałyby móc normalnie spotkać się z kolegami i koleżankami ze szkolnych ławek. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi podkrakowski Park Rozrywki Energylandia proponując wrześniowe promocje na wycieczki szkolne. Jakie oferty przygotowali oni dla uczniów i opiekunów? Sprawdźcie koniecznie!

 

Wycieczki szkolne po wakacjach? Niepewne, ale nie niemożliwe

Patrząc z nadzieją w nadchodzącą przyszłość wszyscy po cichu liczymy na to, że po wakacjach możliwy będzie chociaż częściowy powrót do normalnego funkcjonowania. Szczególnie z nadzieją w przyszłe dni patrzą rodzice dzieci w wieku szkolnym, ponieważ niestety nauka w domu połączona bardzo często z domowym przedszkolem, czy zdalnym biurem nie jest łatwym osiągnięciem. Także dzieci na pewno spragnione są spotkań z przyjaciółmi ze szkoły i wspólnym spędzaniem z nimi czasu. Jeżeli restrykcje dotyczące epidemii zostaną zniesione do przyszłego roku szkolnego, warto już teraz pomyśleć o zaplanowaniu wycieczki szkolnej na wrzesień. To będzie niesamowicie atrakcyjny początek roku dla uczniów, którzy od marca zmuszeni są do nauki i siedzenia w domu. Energylandia proponuje promocję dla grup zorganizowanych w terminie 2-11 września 2020.

 

https://energylandia.pl/

 

Jeżeli chodzi o cennik, to jest on podzielony według grupy wiekowej. Prezentuje się następująco:

  • Dzieci w wieku przedszkolnym – 32 zł zamiast 39 zł
  • Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych (klasy 1-6) – 48 zł zamiast 59 zł
  • Młodzież ze szkół podstawowych (klasy 7-8) – 56 zł zamiast 69 zł
  • Studenci i licealiści – 79 zł zamiast 99 zł

 
W cenie biletów zawarte są pokazy edukacyjne oraz poczęstunek.

Warunkiem zakupu biletów w promocyjnych cenach będzie okazanie karty wycieczki w kasie. Oczywiście w przypadku wycieczek szkolnych niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja grupy zorganizowanej. Warto również zaznaczyć, że opiekunowie za wejście do parku płacą jedynie symboliczną złotówkę. Opisane wyżej promocyjne ceny nie obowiązują w święta i weekendy.

Bezpieczeństwo w parku Energylandia

Wielu z Was pewnie zastanawia się jak wyglądają sprawy bezpieczeństwa w Parku w tych wyjątkowych okolicznościach. Otóż w tej kwestii Energylandia stanęła na wysokości zadania. Wprowadzone zostały niezbędne procedury bezpieczeństwa i profilaktyki przeciwwirusowej. Na terenie Parku zostało uruchomione kilkaset stacji dezynfekujących, przy wejściu zostały zainstalowane kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała. Wzmożona została również ochrona gości podczas płatności poprzez wprowadzenie płatności bezgotówkowych. Dodatkowo na terenie całego obiektu rozmieszczone zostały automaty do zakupu maseczek ochronnych. Te dostępne są także w sklepach Energylandii. Po zamknięciu cały park poddawany jest dezynfekcji.

Również pracownicy są dobrze przygotowani w kwestiach ochrony bezpieczeństwa gości. Stworzona została specjalna grupa osób odpowiedzialnych za dezynfekcję powierzchni często używanych. Obsługa została oczywiście wyposażona w środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące). Personel odbywa szkolenia w zakresie podnoszenia standardów i bezpieczeństwa wszystkich, którzy zdecydują się na pobyt w Energylandii w tych niecodziennych dla wszystkich okolicznościach.