WYTWÓRNIA RYTMU – Szkoła Perkusji Zachodnioafrykańskiej

Szkoła Perkusji Zachodnioafrykańskiej WYTWÓRNIA RYTMU

 ZAPRASZA

Dzieci i Dorosłych na naukę gry na wspaniałych instrumentach,

zachodnioafrykańskich bębnach DJEMBE i DUNDUN

.

Wytwórnia Rytmu jednak to nie tylko szkoła! 

prowadzimy także:

  • profesjonalne warsztaty bębniarskie na terenie Bydgoszczy i całego kraju;
  • pokazy bębniarskie;
  • warsztaty tańca afro;
  • serwis bębnów djembe (wymiana skóry, strojenie, naprawa)

 

 

 

CZUJESZ RYTM? CZEKAMY NA CIEBIE!

607 153 567

………………………………..

Poniżej krótka biografia o założycielu

Przemek Kubski (pseudonim artystyczny Przembas) już od najmłodszych lat interesował się muzyką i czuł rytm. Swoje pierwsze próby uderzania w bęben były jeszcze w dzieciństwie kiedy to za bęben robił stary odkurzacz.
Na poważnie jednak przygoda z profesjonalnymi bębnami afrykańskimi rozpoczęła się w 2006 roku kiedy to po raz pierwszy mial przyjemność uczestniczyć na warsztatach djembe jak i dundun na etnofestiwalu w Malborku prowadzonych przez jednego z najbardziej znanych polskich „djembefola” Wojtka Pęczka lidera zespołu City Bum Bum w Łodzi. I tak się zaczęło. Przemek (Przembas) Kubski to właśnie wychowanek Zachodnioafrykańskiej Szkoły Rytmu City Bum Bum w Łodzi prowadzonej przez Wojtka Pęczka w której zaczynał swoją bębniarską karierę.
Swoją umiejętność gry i doświadczenie zawdzięcza także takim gwiazdom muzyki afrykańskiej jak; Babara Bangoura Fakoly, Seckou Keita, Harouna Dembele, Adama Bilorou Dembele jak i wiele innych. Od kilku lat prowadzi warsztaty gry na djembe i dundun zarówno w kraju jak i na świecie, oraz bierze udział w różnego rodzaju imprezach z tym związanych.Od 2013 jest także członkiem zespołu „La BaNdA” oraz współpracuje ściśle z różnymi muzykami.