“Zaprogramuj swoją Przyszłość” nauka programowania jest prosta – skorzystajcie z bezpłatnego zaproszenia!

Programowanie to nie tylko ważna w dzisiejszym świecie umiejętność, programowanie to przyszłość o czym doskonale wie zespół Zaprogramowani.com oraz Akademia Programowania. Skorzystajcie więc z wyjątkowej szansy i zaproszenia na nieodpłatne kursy programowania na platformie e-learningowej, bo taka okazja nieczęsto się zdarza.

Kursy są dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku 11-17 lat. Do kursu może zakwalifikować się każdy uczeń, natomiast o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W pierwszej edycji organizatorzy zapewniają 1000 miejsc. Wszystkie niezbędne informacje, łącznie z formularzem zapisu znajdują się na poniższej stronie: https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/. Termin zgłoszeń upływa 29.02.2020.

E-warsztaty będą realizowane od poniedziałku do soboty, a każdy z trenerów, przeprowadzających spotkanie, ma co najmniej roczne doświadczenie w realizacji programu kursów i jest czynnym zawodowo programistą. Pojedynczy kurs przewiduje 3 spotkania trwające 90 minut. 

Kursy będą prowadzone w następujących zakresach tematycznych na poziomie podstawowym:

-aplikacje mobilne

-aplikacje webowe

-C++

-Java

-Unity 3d

-Python

Dzięki zastosowaniu e-learningowego systemu, każdy zainteresowany uczeń może skorzystać z  kursów, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania. Jedyne, czego potrzebuje to dostęp do komputera oraz łącza internetowego na przynajmniej średnim poziomie szybkości. 

www.zaprogramowani.com

www.akademiaprogramowania.pl

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu: Olga Konaszczuk 696094732 lub pod adresem mailowym: kontakt@zaprogramowani.com  z dopiskiem ”Zaprogramuj swoją przyszłość”.